Ohnivý kuře: Mike zvedá kotvy a míří do Milána za kariérou snů

Mike v Janových Lázních už nechce zůstat. Tendence utíkat má už nějaký ten pátek, a když dostane skvělou nabídku, není o čem přemýšlet. Dívejte se ve středu od 20.15 na Primě na další epizodu Ohnivýho kuřete.

Mike dostane nabídku z hotelu v Milánu, kam ho doporučil Gordon Ramsay, aby tam začal vařit. Nástup má mít za dva dny! Burák z toho moc radost nemá, ale co nadělá. Mikea už v Janových Lázních nic nedrží a nabídka dělat v hotelu s michelinskými hvězdami, ta se těžko odmítá…

Velká rozlučka

Mike se tedy rozhodne s Janovými Lázněmi na úrovni rozloučit a Buráka s Macátkem nechat jejich štěstí v hospodě.

V Hotelu Grand nefunguje plyn, což je problém pro kuchyň i ubytované. Jedná se o plánovanou odstávku, takže jak to, že o tom nikdo neví? Leoš si totiž informaci o odstávce zapsal na jiný termín.

Zvládne to Junior?

Junior se ale položí do řešení problému a konečně celé rodině ukáže, že už je dospělý a chod hotelu zvládne. Jen aby se mu to povedlo… Tohle bude pro Juniora velká zkouška!

Mašle hledá nový dům u realitního agenta. Nakonec usoudí, že bude lepší zůstat v domě Slepičkových. Chce se s nimi domluvit na lepších podmínkách, ale ouha. Jarda jí vrací stejnou měrou, jako ona se chovala k nim.

Mašle zpytuje svědomí

Manka a Malvína se sice pod vlivem těhotenských hormonů tváří, že je příliš tvrdý, když jim ale Jarda vyjmenuje, co všechno jim Mašle provedla – dokonce si k tomu sepíše seznam všeho, musí obě uznat, že si žádný soucit nezaslouží.

A Mašli při návštěvě domova důchodců konečně dojde, jak se k jediným blízkým, které v životě měla, hnusně chovala. Jen aby to ale stačilo!

Didi všechno pochopí

Didi se zdá zvláštní, že si Klára nechce vzít Daniela. Zajde proto za Verunou, která jí řekne částečnou pravdu a Didi samotné dojde, proč se Klára chce odstěhovat do Kanady s Danem. Že je to všechno kvůli ní. A rozhodne se vzít všechno do svých rukou a dát Kláru zpátky s Mikem dohromady.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.