Ohnivý kuře: Renáta se vrátí jako by se nechumelilo. Snad jí na to Leoš znovu neskočí

Ohnivý kuře (69) - upoutávka

Robert Dražan dal Renátě jasně najevo, jak se věci mají. Ona se tedy po několika dnech vrací zhrzená do Janových Lázní a je jí jasné, že se musí vrátit zpátky k Leošovi. Jenže jak to navléknout? Bude ji manžel vůbec znovu chtít? Sledujte Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15 na Primě.

Vztah Soni a Leoše začíná pomalu vzkvétat. Jenže v tom se objeví… hádejte kdo? No přece Renátka!

Té navíc poradí její věrná kámoška Mlejnková, jak to nejlépe navléknout, aby na ní nebyla rodina naštvaná – udělat ze sebe oběť.

A tak se do toho Renáta pustí po hlavě a všichni ostatní nebudou stačit ani zírat, a to včetně Juniora, a to už je co říct:

Denisa zve Buráka a Verunu do další televizní soutěže, jenže podle ní už mělo být jasné, jak to skončí. Veronika s Burákem by měli prohrát. Jenže to se jim ani za mák nelíbí! A chtějí ji odmítnout.

Mike chce opět odjet, protože se dozví, že Dan se přestěhoval ke Kláře. To je pro něj poslední kapka. A ani jeho matka ho nedokáže v Janových Lázních udržet. Také jeho přátelé se ho snaží přemluvit, ať v Janovkách zůstane. Ale moc se to nedaří. Dojde navíc k tragické rodinné události…

Renáta chce pořádat velkou akci pro "hoch" rodiny, aby všichni viděli, jak jsou s Leošem šťastní.

Jenže Leoš? Ten píše Soně, jak se mu po ní stýská. Jak tohle dopadne? A povede se Denise konečně svést Buráka?

Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na Ohnivý kuře.

Sdílejte článek