Ohnivý kuře: Renáta si do Grandu pozve umělce. Ale pochopí to všichni v Janových Lázních?

Ohnivý kuře (70) - upoutávka

Renáta je zpátky a v plné síle. A aby dala najevo všem místním snobům, že je třeba s ní počítat, rozhodne se uspořádat vernisáž moderního umělce Zorana. Jenže, Zoran je svéráz a vše asi nedopadne tak, jak by Renáta předpokládala…. Dívejte se ve středu ve 20.15 na Ohnivý kuře!

Verunu a Buráka čeká další kolo soutěže, kde jim navíc dala Denisa poměrně jasně najevo, že mají vypadnout. S tím se ale oni dva odmítají smířit a ač se bude Denisa snažit, seč může, aby ti dva prohráli, je otázka, zda to vyjde. Tentokrát to bude nervydrásající!

Velký Zoran v Janových Lázních

Renáta je spokojená, že taktika Mlejnkové zabírá. I když – aby se nepřepočítala! Je sice zpátky, ale v kuchyni hotelu Grand mají jasno – Leoš jde po Soně. A ta si jede taktiku mírného nezájmu. Což, jak se přece dobře ví, funguje.

Mlejnková navíc vymyslí skvělou akci – přivézt do Grandu velkého sochaře Zorana, který v hotelu udělá aukci své nejnovější sochy. Jenže Zoran, jako každý umělec, to má hozené trošku někam jinam než normální populace, takže jsou na místě obavy, aby se vše náhodou neminulo účinkem…

Co tím Mikeův brácha sleduje?

Mikeův brácha má nepochopitelně škodolibou radost z toho, že Dan přebral Mikeovi Kláru. Na druhou stranu je ale jasné, že Daniel až taková „sketa“ není.

Dívejte se na Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek