Ohnivý kuře rozpálí soutěž o plechovou kušnu. Macátko zakusí sílu chilli papriček

Soutěž o plechovou kušnu je dalším z projektů Mikea a Buráka, jak do Ohnivýho kuřete přilákat lidi. Když ale Macátko zjistí, co je hlavní výhrou soutěže, chce se do ní okamžitě přihlásit. Má to ale hned několik háčků...

V Ohnivým kuřeti se koná soutěž o plechovou kušnu, tedy klání mezi milovníky pikantních pokrmů. Macátko sám má pocit, že by se akce měl zúčastnit. Přihlásit se už ale nestíhá, soutěžící jsou již jasně daní.

Když se ale dozví, že ten, kdo vyhraje soutěž o 50 gramů Aji Charapity, nejvzácnější chilli papričky na světě a také nejdražší, kilo sušené lahůdky stojí 600 000 korun, dojde závěru, že se soutěže musí prostě zúčastnit!

Jakmile totiž slyší o této papričce, rozhodne se soutěžit o ni stůj co stůj. Jak tohle dopadne?

Robi se bojí, že nestihne ukrást od Konopáska všechny obrazy z kolekce včas. Odhodlá se proto k razantní akci. Jenže Konopásek mu do toho vstoupí, nějak se mu totiž nepozdává vzhled jeho obrazů, tedy již padělků, které u něj za originály Robi vyměnil. Konopásek si dokonce pozve na obraz dva soudní znalce, aby zhodnotili, zda se jedná o originál nebo falzifikát. Tohle se vůbec nehodí!

Vztahové veletoče v Ohnivým kuřeti

Podobně začne uvažovat i Kohout. Táňa se od něj chce odstěhovat, trpí totiž tím, že nemá u stárnoucího seladona soukromí a dostatek prostoru.

Jana se snaží sbalit Radka, má totiž pocit, že by bylo daleko lepší být v Grandu přítelkyní pana ředitele než obyčejná servírka. Bude to ale komplikovanější, než čekala. Radek totiž pálí spíš za Pavlínkou. Jenže Jana, ta se jen tak nedá a rozpoutá peklo. Tihle dva to nebudou mít jednoduché – s Janou za zády!

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.