Ohnivý kuře: Slepičkovi budou řešit vážný problém šikany Olíka. Velmi osobitým stylem

Ohnivý kuře II - image

Šikana Olíka spolužákem Milošem pokračuje. Problém ale je, že Malvíně i Jardovi přijde jeho nový kamarád tak super, že je Olík v pasti a musí ho poslouchat. Jinak by mu totiž hrozilo, že chlapec zveřejní jeho trapné video na internetu.

Veruna končí na akademii. Aby se nemusela vídat s Pavlem. Paní Hrubešová v tom zase vidí, že je Veronika nešťastná a chce ji opět začít zachraňovat. Klára ji ale včas zarazí.

Pan Hrubešová nakonec vymyslí a zorganizuje pro Verunu cukrářské kurzy v cukrárně.

Hrdinka Mašlíková

Paní Mašlíková se ocitne svědkyní toho, jak spolužáci Olíka trápí. Protože ale Olík nechce, aby to Mašlíková řekla rodičům, vymyslí „bába Mašle“ jiný plán. Naučí Olíka sebeobraně!

K lekcím se přidá i Ferda a Vilda, a budou to oni, kdo nakonec celou pravdu řeknou i Jardovi. Ten si nakonec se synem promluví a dá mu důvěrné rady, jak šikanu překlenout. Protože sám zažil to samé!

Mlejnková v akci

Jeho taktika moc nevyjde, ale naseká víc škody než účinku, navíc se vše dozví Malvína, kterou to pořádně vytočí. Rozhodne se proto jednat a pozve domů rodiče Miloše. Ukáže se, že je Miloš syn Mlejnka. Dorazí ale jenom Mlejnková. A právě ona překvapivě všechno vyřeší!

Potíže pro Liua

Hany má podezření, že je Liu ve finančních potížích. Zákazníci mu totiž vůbec nechodí do krámu… Liu nakonec zjistí, kdo je příčinou jeho problémů – syn jeho dávného kamaráda, který chce kompletně zlikvidovat veškerou konkurenci v Janových Lázních.

Klára přijde za Mikem s návrhem, který jí vnukla Johana, že je třeba do Grandu najít nového ředitele. Mikea totiž tato práce evidentně ničí…

Sledujte Ohnivý kuře v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky šikana