Ohnivý kuře: Takový skandál jste v televizi ještě neviděli, Johana se předvede

Ohnivý kuře II (8) - upoutávka

Ve čtvrtek večer byste měli rozhodně koukat na premiérovou epizodu Ohnivýho kuřete. Takovou melu jste v pořadu o vaření pravděpodobně neviděli!

Na obrazovkách „frčí“ nová řada kuchařské show Zlatý rondon, kde se utkávají šéfkuchaři Martin Svatek a Johana Němcová, oba vynikající a excentričtí kuchaři. Jenže kromě toho je Johana také trošku „psycho“ a pro blaho svého bratra by udělala cokoliv, což také prokáže!

Jako všechny televizní kuchařky ale samozřejmě Macátko i Johanu miluje. Burák ji navíc pozve, aby předvedla své kuchařské umění v Ohnivým kuřeti.

Noční můra pokračuje

Jarda Slepička je vedle z toho, jak se Kačaba u nich doma zabydlela a hlavně jak se kamarádí s jeho ženou Malvínou. Tuze rád by ji „vyštípal“, leč nedaří se… A to už je tak zoufalý, že to probírá i s Kohoutem a všemi ostatními. Právě Kohout vymyslí, že nejlepší by bylo nasadit na Kačabu někoho dalšího.

Zoufalý Jarda to zkusí dokonce i přes Aleše, ale ouha. I když se mu snaží vysvětlit, jak Kateřina zabírá jeho místo a snaží se Malvínu zničit, Aleš to zprvu chápe, jenže když se s Kačabou osobně seznámí, i on propadne jejímu kouzlu. Neuvěřitelné! A když už neví kudy kam, zatáhne do celého problému Manku. Podaří se alespoň jí Kačabu vypudit?

Kuchyně zavalená prací

Mike se snaží sehnat nového šéfkuchaře, ale „padá“ mu možnost za možností. Mike zároveň ale sám vařit nemůže. Dokonce ho napadne, že by mohl znovu zaměstnat Dražana. Jen z toho nápadu je ale celé osazenstvo kuchyně úplně paf! Dražan byl totiž snad nejhorší kapitola vůbec.

Půl republiky nadšeně v televizi sleduje finále soutěže Zlatý rondon. A tam se Johana ukáže v pravém světle jako pořádná hysterka a agresorka (ale také milující sestra):

Burák měl pomoci Mikeovi vařit pro svatbu s padesáti hosty. Kvůli tomu, že se Johana, která měla vařit v Ohnivým kuřeti, zhroutila, musí vařit sám. Mike tak zůstane na přípravy také sám a snaží se všechny v kuchyni motivovat, že to zvládnou. Sám z toho má ale obavy. A pak se zjeví jako anděl skvělá výpomoc!

Kdo? To se dozvíte ve čtvrteční epizodě Ohnivýho kuřete. Startujeme ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek