Ohnivý kuře v čele s "Jarkou" Evou Čížkovskou opět pomáhalo!

Kraslice, sladkosti, domácí pečivo a hvězdy Prima TV! To vše si užili zákazníci NG Myslbek na Velikonočním speciálu charitativní akce Dobro+ty pro charitu, projektu Konta Bariéry. Patronku dobrot Evou Čížkovskou a její „workshop“ malování vajíček přišla podpořit také herečka Kristýna Frejová s dcerou a Jan Mühlfeit, člen dozorčí rady Konta Bariéry.

Eva Čížkovská a herečka Kristýna Frejová malovaly velikonoční vajíčka, prodávaly sladkosti a domácí pečivo, které vlastnoručně pekla patronka Dobrot. Zákazníci se sami rozhodli kolik za pečivo a vajíčka zaplatí a přispějí tak Kontu Bariéry. Výtěžek velikonočního speciálu je téměř deset tisíc korun. Peníze pomohou handicapovaným dětem.

Prohlédněte si fotogalerii z akce:

„Dobro+Ty v sobě spojují příjemné s užitečným. Každý měsíc dělají radost hned dvakrát. Jednak dárcům, kteří si nakoupí výborné pečivo, a především dětem, které neměly tolik štěstí a potřebují pomoc. Během dvou let se kolem Dobrot navíc rozrostla skupina stálých zákazníků a pravidelných dárců. Také mě velmi těší, že nás u příležitosti speciálních akcí vždy podpoří mí herečtí kolegové a další osobnosti,“ říká Eva Čížkovská.

„Mým osobním posláním je odemykání lidského potenciálu. Jsem rád, že jsem se mohl spolu s Evou Čížkovskou a ostatními herci zúčastnit charitativní akce konta Bariéry a přispět tak ke zlepšení života lidí, před něž postavil osud velkou výzvu,“ říká o spolupráci a Jan Mühlfeit.

Dobro+Ty pro charitu pořádá Konto Bariéry již dva roky. Díky neuvěřitelnému elánu patronky projektu Evy Čížkovské, našim partnerům a štědrým dárcům jsme pomohli již dvěma desítkám dětí s handicapem. Tradiční akce probíhá každý měsíc v Nákupní galerii Myslbek. Návštěvníkům, kteří tudy spěchají do práce nebo do některého z obchodů, nabízíme výborné pečivo od našich partnerů. Cena dobrot je dobrovolná a jejich nákupem dárci podpoří vždy konkrétní dítě se zdravotním postižením.

Sdílejte článek
Štítky charita konto bariéry

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.