Ohnivý kuře: Veruna se konečně dočká. Skvělý chlap na obzoru!

Ohnivý kuře (83) - upoutávka

Veruně to dosud s muži zrovna dvakrát nevycházelo. To se ale má změnit! Sledujte v pondělí na Primě od 20.15 Ohnivý kuře!

Béda navede Renátu do koupě hotelu na Malé Straně a ona už se vidí jako velká hoteliérka. Monika Mlejnková se své kamarádky Renáty zeptá, zda by nemohli s manželem do hotelu investovat, protože potřebují proprat své „špinavé peníze“. Samozřejmě s prosbou o diskrétnost. To ale Renátě skutečně není vlastní!

Kamarádky nade vše

Ihned to „provaří“ další kámošce Irče Hobzové, ale jak už to tak mezi „kamarádkami“ bývá, ta to hned vyslepičí Mlejnkové a společně začnou kout na Renátu pomstu. Už jí totiž za její pomluvy a excesy mají obě dost:

Když se ale dozví o Moničině nabídce investovat Béda, zaujme k tomu opačný postoj. Jakmile totiž vidí peníze, nemůže se udržet.

Šance na vztah

Za Verunou přijde její nový objev Pavel Šafář probrat její nástup do školy. Veruna ale bere všechno trošku jinak, jak už je u ní normální. Navíc se rozhodne jej rovnou v cukrárně svést:

Po mírném trapasu se Veruna rozhodne zaujmout pozici, že ji muži nezajímají. Jenže do toho vpadne její nový objev a pozve ji na rande. To se přece neodmítá.

Anna se ocitá ve špatné situaci. Tom, který momentálně sedí v pankrácké věznici, ji připravil o práci i o byt. Zoufalá Anna se ale chce vrátit do Prahy a nakonec se svěří Soně. Ta ale nechápe.

Velké Bédovo tajemství

Hobza objeví tajemství o Bédovi a podělí se o něj jak s manželkou, tak s Mlejnkovými. A obě kamarádky mají jasno – Renátě to při první příležitosti vytmaví. Pro jistotu ale vyrazí ke Slepičkům si pravdu o Bédovi ověřit. A jako pořádné harpyje vymyslí plán pomsty – Renátě o Bédovi nic neřeknou, ale naopak ho nechají, ať ji připraví o peníze:

Nezapomeňte se v pondělí od 20.15 na Primě dívat na další epizodu vašeho oblíbeného seriálu Ohnivý kuře!

Sdílejte článek