Ohnivý kuře: Zdeněk Pohlreich a Jan Punčochář zachrání Mika. Dejv ho totiž zase podrazí!

Ohnivý kuře (64) - upoutávka

Kdepak, Mike si nedá pokoj a zase důvěřoval Dejvovi. A zase to vypadá na pořádný průšvih. Z bryndy ho nakonec vytáhnou dva špičkoví šéfkuchaři, s nimiž se kluci z Ohnivýho kuřete kamarádí, Zdeněk Pohlreich a Jan Punčochář. Dívejte se na Ohnivý kuře ve středu ve 20.15!

Holky v cukrárně se mají co otáčet, od chvíle, co Veruna točí v televizi pořad Nebeské dorty, mají mnohem více zakázek.

Anna je řádně naštvaná na Toma, který ji komanduje a chce po ní respekt. Tom chce svoje peníze a neštítí se ničeho. Prostě chce, aby se Trébl Anny vyptal, zda by mu nemohla investovat do Grandu, což by byly samozřejmě Tomovy peníze.

Tom má drsné praktiky!

Anna tedy Tréblovi řekne, že když v České republice neinvestovala, chce se vrátit do Švýcarska, protože v Čechách jen sedí a nic nedělá. Jenže překvapivě Trébl vůbec nezabírá!

Mike s Burákem jsou už zase kamarádi. Mike ale pořád pendluje mezi Mikulovem a Janovkami a na večer by se měl rozdvojit. Nakonec to ale bude Macátko, kdo Mika zachrání.

Žádost o ruku

Tréblovi se všechno rozleží v hlavě a požádá Annu o ruku! To teda nikdo nečekal! A Anně začíná docházet, že její chování není úplně „košer“. Jenže Tom ji má v hrsti, takže jak z toho vycouvat?

A Mike má průser z Mikulova, prý špatně dodával jídla a má nesrovnalosti i podle ostatního personálu. A Dejv ho podle všeho měl z celé bryndy vytáhnout. Nakonec to bude Zdeněk „Poly“ Pohlreich, kdo ho zachrání!

Dívejte se ve středu od 20.15 na Primě!