Ohnivý kuře změní vysílací čas. Od 27. 3. vás bude bavit v úterý a ve čtvrtek

Na sociálních sítích i v podobě e-mailů zasílaných do televize Prima se množí dotazy, jak to bude s Ohnivým kuřetem po startu nového "primáckého" seriálu Modrý kód.

Ten totiž startuje v mimořádné předpremiéře sice v sobotu 25. března, následně ale bude pokračovat vždy v pondělí a ve středu od 20.15. Což je čas, kdy jste zvyklí sledovat váš oblíbený seriál Ohnivý kuře.

Chápeme proto, že máte obavy, zda bude FTV Prima Ohnivý kuře dále vysílat. My nyní můžeme obavy vyvrátit – Ohnivý kuře bude pokračovat přesně tak, jak jste zvyklí, tedy dvakrát týdně, ovšem v jiné dny.

V úterý a ve čtvrtek večer

K obrazovkách tedy diváci mohou zasednout taktéž ve 20.15, ovšem v úterý a ve čtvrtek večer, kdy poběží premiérové díly druhé řady Ohnivýho kuřete. Těšit se tak můžete na další osudy vašich oblíbených hrdinů Mikea a Buráka, Hany a Liua, Kláry a Veruny a samozřejmě také jejich rodin a kamarádů a Slepičkových, u nichž bude obzvláště veselo!

Sdílejte článek
Štítky televize diváci

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.