Proč vypadají Burák, Macátko a Šimon jako z pohádky? Dívejte se na Ohnivý kuře

Ohnivý kuře (75) - upoutávka

Nepřipomínají vám Burák, Macátko a Šimon tři proslulé pohádkové postavy Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého? Tyhle tři plus několik dalších lidí z Janovek čeká další animační program pro skupinku akcechtivých Něměců. Chybička se ovšem vloudí... Dívejte se na Primě v pondělí ve 20.15 na další epizodu Ohnivýho kuřete!

Starosta Mlejnek chystá velkou garden party. A je na světě problém – Renáta tam musí jít, ale Leoš ji doprovodit odmítá. Zaprvé se mu nechce, zadruhé má povinnosti. Renáta tedy zvolí za svůj doprovod Juniora, se kterým je na nože. Podpoří ji nakonec syn? Poslední dobou to totiž na příliš vřelé vztahy nevypadalo!

Super nabídka, co se neodmítá

V Ohnivým kuřeti dostanou skvělou nabídku – parta, která k nim dovezla Němce, pro které uspořádali travesty show a prohlídku lázní se skřítky, má zájem tuto akci opakovat několikrát do měsíce. Kšeft je to super, ale Veruně ani Burákovi se představa, že na sebe budou muset znovu navléct převlek, vůbec nelíbí. Ale kšeft je to super!

Nadšený není ani Mike, který je ale primárně naštvaný kvůli tomu, že koupil dům pro sebe a pro Kláru a nic z toho! Prostě nechce mít s podobnou akcí nic společného. Burákovi tak nezbyde, než se zeptat právě holek v cukrárně.

Sebejistá Renáta

Renáta má stále pocit, že v rodině všechno klape i přes mírné skřípání dle jejích záměrů. A že by mohla být ohrožena jinou ženou, to si ani v nejmenším nepřipouští:

Že by to mohla být Soňa, to nepřipadá v úvahu. Nemá nakonec něco ta „flundra“ se „starým“?

Junior se rozhodne odstěhovat z domu. A proč? Protože s Renátou nechce mít už nic společného. A představte si, Renátě to začne být líto. A Leoš? Toho to vůbec nepřekvapí a svoji manželku v tom nechá vykoupat!

Mikeova máma se dozví, jak její syn Martin praktikuje obchodní vztahy, když se seznámí se způsobem, jak kvůli vyššímu zisku vyštípal Dana. Chce to se synem probrat, protože se bojí, že manžela by to zabilo. Ale protože jí to moc nejde, nechá tuhle „milou povinnost“ na Mikea. A světe div se, Mike se toho všeho chopí.

Junior Renátě navíc navrhne, aby do hotelu raději přestala chodit, protože už jí má plné zuby. A jedině tak vidí naději v tom, aby se jejich vztah zlepšil. Renáta z toho zůstane jako opařená a rozhodne se spáchat jakoby demonstrativní sebevraždu, aby Leošovi i synovi dokázala, jak moc je na tom špatně. Ale tohle je už i na Mlejnkovou moc:

Akce, kterou připravuje Burák s Verunou pro skupinu cizinců, se trošku zvrtne. Jak?

Dívejte se v pondělí na Primě na premiérovou epizodu Ohnivýho kuřete!

Sdílejte článek