Renáta podlehne Dražanovi. Tohle se jí jednou vymstí. Sledujte Ohnivý kuře!

Ohnivý kuře (54) - upoutávka

Dražan se tak dlouho o Renátu snažil, až i ta "vyměkla" a podlehla mu. Jenže nedělá to kuchař takhle náhodou trochu účelně? Sledujte Ohnivý kuře ve středu od 20.15 na Primě!

Renáta má strašlivou kocovinou po pařbě s Dražanem. A možná je to jenom začátek jednoho velkého problému! Ještě že je její manžel Leoš takový ňouma, že jí chce pomoci a moc nepátrá po tom, co se vlastně dělo. A Robert ve svém tažení na Renátu vesele pokračuje… Renáta se ohledně Dražana svěří Mlýnkové. A ta ji do vztahu ještě ponouká s tím, že je jediná, kdo ještě nikoho nemá! Renáta se tedy do vztahu s Dražanem ponoří po hlavě. Tohle se jí jednou vymstí.

Leoš připraví pro Renátu usmiřovací večer. Ale ona to absolutně neguje a udělá ze svého manžela totálního pitomce. Ostatně jako vždy!

Denisa je zpátky!

Veruna žije cukrářskou soutěží a jediná škoda je, že se o Burákovi bohužel nedá říct to samé. Ze soutěže „nevycouval“, ale setrvávat se mu v ní nechce ani za mák. Daleko míň se mu bude do celé soutěže chtít, když zjistí, že její kreativní producentkou je Denisa. Ano, ta Denisa, Buráková bývalá, která ho už dvakrát opustila. Burák se proto chce na celou soutěž vykašlat. Ale může to Veruně udělat?

Malvína a všichni Slepičkovi se chystají na raut u vydání Malvíniny kuchařky. Celá sláva se bude odehrávat kde jinde než v hospodě. Do hospody do příprav dorazí Aleš a tváří se, že má fakt velký problém. Protože je Malvína jeho duše spřízněná, vytáhne ji ven. Ve stresu z toho bude on! Ve skutečnosti se ale nejvíc trápí Aleš, který se rozešel se svojí přítelkyní poté, co zjistil, že ho podvádí. A pořádně se z toho složí. Z jeho neustálé přítomnosti ale už začíná být na nervy Jarda Slepička…

Dívejte se ve středu od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře!

Sdílejte článek
Štítky nevěra