Ruská Máša si málem odvezla Macátka do Ruska. Podívejte se na to ONLINE

Odstartovala druhá epizoda Ohnivýho kuřete a bylo, na co se dívat. Pokud jste ovšem její pondělní premiéru v televizi neviděli, nevadí. Podívat se na ni totiž můžete online!

Veronika stále randí s Pavlem. Sice spolu nebydlí v Praze, kde chtěl Pavel pronajmout společný byt, ale vztah i tut zkoušku (zatím) překonal. A nyní se cukrářka chystá na první hodinu výuky na Pavlově akademii a nutno dodat, že to pro ni bude pořádý oříšek. Místo nadšených dospělých ji totiž čeká zástup zlobivých a drzých "puberťáků"....

V Janových Lázních se opět objeví Ruska Máša a dožaduje se, aby s ní Macátko odjel do Ruska, a tam jí připravoval své pověstné pelmeně (a bůhví, co ještě). Macátkovi se ale z Janovech vůbec nechce, natožpak s Mášou. Jenže Mike se Máše upsal, a ta má tedy v ruce papír, který někoho z Kuřete zavazuje k odjezdu do Ruska.

Také u Slepičků je hodně veselo, s dvěma nemluvněty se nikdo nevyspí. Malvína ale vymyslí dokonalý plán!

Sdílejte článek
Štítky pelmeně

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.