Seznamte se s Veruninou sestrou a tátou. ONLINE v Ohnivým kuřeti

Viděli jste čtvrteční epizodu Ohnivýho kuřete? Pokud ne, měli byste se na ni mrknout. Seznámíte se v ní totiž s Veruninou rodinou!

Čistě náhodou, i když ne až tak náhodou totiž na náměstí v Janovkách potká svého otce, kterého přes dvacet let neviděla. A co je ještě zajímavější, seznámí se i se svojí sestrou, o které neměla až dosud ani ponětí. Proč se tohle rodinné setkání vůbec událo? To se dozvíte v Ohnivým kuřeti. Náhoda to ale rozhodně nebyla...

Kolonista na Marsu

Náhoda není ani to, že se jednoho dne objeví Aleš u Slepičků přede dveřmi se všemi svými věcmi. S Malvínou se domluvil, že bude moci u nich bydlet v Mančině prázdném bytě. Jenže Malvína na všechno ve shonu zapomněla a Manka se po rozchodu s Ferdou do bytu vrátila. Aleš tím pádem nemá kde bydlet.

Ale proč proboha? Prodal veškerý majetek, aby si za něj koupil letenku na Mars, a byl tak prvním z kolonistů. No vážně! Jenže kde teď bude bydlet, než na Mars odletí?

Zdeněk Pohlreich v Kuřeti

Macátko má z ostudy kabát kvůli svému videoblogu. Klukům ale začíná v kuchyni jeho pomoc chybět, proto se ho snaží "vylákat" z útrob bytu ven. O tom ale nechce bývalý probační pracovník ani slyšet. Možná by mu mohl pomocit Zdeněk Pohlreich!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.