Sice se jevila jako bába, ale nakonec je Hrubešová docela fajn. Podívejte se ONLINE na Ohnivý kuře

Veroniku už nějakou dobu při hodinách na Pavlově akademii trápí paní Hrubešová, která je všechno, jen ne talent na cukrařinu. Pokud jste ji neviděli „v akci“ v pondělí na televizních obrazovkách, pak se na tuto epizodu Ohnivýho kuřete podívejte online.

Nejprve se Veronika z paní Hrubešové málem zblázní, to když takřka zdecimuje celou kuchyň a veškeré suroviny (samozřejmě nechtěně, i když už i o tom začíná Veruna pochybovat). Jenže pak tak nějak Veurna zjistí, že je paní Hrubešová docela fajn a napadne ji vskutku ďábelský plán, jak ušetřit sobě volného času a paní Hrubešové dát to, po čem nejvíc touží – skutečnou cukrařinu.

Nedostatek času

Veruna je sice spokojená, že může učit a zároveň být v cukrárně, jenže tím poněkud trpí její vztah s Pavlem. Ti dva na sebe totiž nemají vůbec čas!

Obdobný problém řeší U Slepičků, kdy na sebe Jarda a jeho žena Malvína nemají vůbec čas. A Jarda jako muž má navíc specifické potřeby, které nejde „sfouknout“ jen tak za pět minut. I on dostane vskutku ďábelský nápad, jak příkoří překonat!

Martin má problém

A nedostatek času řeší i Mike. Ten pendluje mezi franšízami, Ohnivým kuřetem a snaží se také pečovat a trochu renovovat nový dům, kde bydlí s Klárou. To by se ale musel chudák rozkrájet, aby to sám stihl. Rozhodne se tedy „pustit“ franšízu, a to se zase nebude líbit jeho otci ani bratrovi…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.