Slepičkovi jsou vysmátí. Koupili dům báby Mašle. Podívejte se na Ohnivý kuře ONLINE

Pondělní epizoda Ohnivýho kuřete byla doslova nabitá zásadními zvraty. Pokud jste ji tedy neviděli v televizi, rozhodně byste se na ni měli podívat online na Primě PLAY!

Bába Mašle se totiž dostala do exekuce kvůli nesplacené dodávce Živé vody, kterou neměla, kde udat. Zkrátka, boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Když už jednou koncept Živé vody Slepičkovým ukradla, neštěstí ji dostihlo. Štěstí se ale paradoxně obrátí na Slepičkovy, kteří dům v exekuci za hubičku koupí!

Boží mlýny se konečně ukázaly i Renátě. Ta totiž načapala Leoše přímo in flagranti se Soňou. A jakkoliv je to s podivem, Leoš už ji neposlouchá jako poslušný pejsek, ale chce se nechat rozvést. Jak tohle Renáta ustojí? A co Mike, už se dostal přes rozchod s Klárou, nebo ji stále miluje?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.