Slepičkovi našli nového kuchaře. Možná. Sledujte Ohnivý kuře!

Ohnivý kuře (84) - upoutávka

Do Ohnivýho kuřete přichází nová herecká posila v podobě Richarda Genzera. Poprvé se na něj můžete těšit ve tuto středu od 20.15 na Primě!

U Slepičků se rozhodli udělat radikální krok a přijmout nového kuchaře. Protože bez Mančiny a nyní už i bez Malvíniny pomoci v kuchyni se hospoda prostě nedá zvládat.

Ale najít kuchaře do hospody, to je pořádný problém! Jeden sice vaří dobře, ale lidsky úplně nesedne. Další je sexy blondýna, kterou by štamgasti milovali, ale vařit neumí…

Didi má problém ve škole

Didi se po pauze strašně těší do školy. Jenže ouha! Tam to zdaleka nebude tak super, jak si představovala. Všichni se jí totiž budou smát a popichovat ji. Kvůli čemu? To ani nebude chtít svojí mámě říct, aby ji neranila…

Klára se ale nakonec pravdu stejně dozví a pořádně ji to překvapí. Jenže nic naplat, Dan slíbil do celé školy zakoupit počítačový systém a nekoupil ho, a na podobnou obří položku samozřejmě Klára s Mikem nemají peníze. Řešení se ale vyskytne od někoho, od koho by to nikdo nečekal!

Hany má napadníka

A v Janových Lázních se začíná dít i něco dalšího zvláštního. Hany se nápadně často zastavuje v Ohnivým kuřeti a nikdo neví, proč. Až Mikeovi nakonec dojde, že se půvabná studentka práv zakoukala… do jeho bratra Martina.

Ten se sice tváří jako mrtvý brouk, ale nakonec zacítí příležitost. Jenže s Hany, a zejména Liuem to nebude mít lehké!

Dívejte se na další epizodu Ohnivýho kuřete ve středu od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek