Soňa se spřáhne s Renátou a vytvoří hódně nebezpečný tandem! Sledujte Ohnivý kuře

Tandem Soňa a Renáta

Kdepak, není horšího protivníka, nežli zhrzená žena toužící po pomstě. A v budoucnu se o tom přesvědčí jak Mike, tak Klára. Mikeova bývalka Soňa se totiž spojí s Renátou, a ty dvě to spoustě lidem v Janových Lázních "zavaří". Sledujte Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15 na Primě!

Soňa je tak trochu zoufalá, protože nemá práci, vykašlal se na ni Mike a vypadá to, že se bude muset vrátit k rodičům na vesnici. Jenže jak se zdá, mezi Mikem a Soňou to ještě zdaleka není vyřešené…

Soňa možná konečně pochopí, že pšenka jí s Mikem nepokvete. A co hůř, spřáhne se s Renátou. Vznikne tak hodně nebezpečný tandem!

Jarda Slepička žije život "spokojeného pivovarníka", dokonce se připravuje na svoji pivní přednášku! V mezidobí se ovšem Manka rozhodne vyhodit jeho uskladněná piva, která už stejně stojí za starou belu. Malvína to ovšem nechce dopustiti a i tato křehká ženština se v rámci zachování partnerského vztahu pohrouží do zlatavého moku v rámci ochutnávky Jardových piv.

Po ochutnávce nějak zmizí všechna piva, i vytříděná, která si chtěly holky nechat. A než promyslí, jak to udělat, aby se Jarda nic nedozvěděl, se Jarda nečekaně vrátí domů. Ajaj!

Podívejte se na upoutávku:

A nezapomeňte se v pondělí ve 20.15 dívat na Ohnivý kuře!

Sdílejte článek