Tak zahnul Jarda Malvíně, nebo ne? Mrkněte na Ohnivý kuře ONLINE

V pondělní epizodě se na Jardu Slepičku vrhla jeho ctitelka. A to zcela bez okolků. Podlehl jí? To se dozvíte v 61. epizodě Ohnivýho kuřete, na kterou se můžete mrknout právě teď!

Kromě toho, kterak tato ženština, co se zakoukala do Jardy, ostře odpálkuje všechny štamgasty od Slepičků v čele s Rapidem, který si myslí, že je naprosto neodolatelný, vás toho čeká mnohem více!

Anně se konečně podařilo dostat Trébla do postele a plán vcelku vychází. I Karel Trébl je totiž normální chlap, který v některých momentech myslí jen na jedno.

Nepohodnou se spolu bohužel Mike a Burák. Mike trvá na spolupráci s Dejvem a Burák ač se snaží, seč může, není svými nápady pro Mieka dost dobrý. A touž dojednal i televizní pořad!

Sdílejte článek
Štítky velká prsa

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.