Tak zahnul Jarda Malvíně, nebo ne? Mrkněte na Ohnivý kuře ONLINE

V pondělní epizodě se na Jardu Slepičku vrhla jeho ctitelka. A to zcela bez okolků. Podlehl jí? To se dozvíte v 61. epizodě Ohnivýho kuřete, na kterou se můžete mrknout právě teď!

Kromě toho, kterak tato ženština, co se zakoukala do Jardy, ostře odpálkuje všechny štamgasty od Slepičků v čele s Rapidem, který si myslí, že je naprosto neodolatelný, vás toho čeká mnohem více!

Anně se konečně podařilo dostat Trébla do postele a plán vcelku vychází. I Karel Trébl je totiž normální chlap, který v některých momentech myslí jen na jedno.

Nepohodnou se spolu bohužel Mike a Burák. Mike trvá na spolupráci s Dejvem a Burák ač se snaží, seč může, není svými nápady pro Mieka dost dobrý. A touž dojednal i televizní pořad!

Sdílejte článek
Štítky velká prsa

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.