U Slepičků se objevil sexy borec a chce Malvínu. Co na to Jarda? Sledujte Ohnivý kuře ONLINE

Utekla vám středeční epizoda Ohnivýho kuřete v televizi? Nevadí, podívejte se na ní u nás na webu online díky PrimaPLAY.

Proč byste se na ni měli mrknout? Třeba proto, abyste viděli, jak dokáže Jarda Slepička krásně žárlit. Do Janovek totiž za jeho ženou Malvínou přijede fitness nadšenec Aleš, který se sice tváří, že chce s Malvínou spolupracovat na své nejnovější knize, ale protože je Jarda ohledně své krásné ženy přirozeně podezíravý, je mu jasné, že to nebude jen tak.

U kluků v Ohnivým kuřeti se bude rozkoukávat bývala rada Macátko. Překvapivě se totiž ukáže jako velmi schopná a šikovná pomocná síla v kuchyni, a právě tu kluci přímo zoufale potřebují.

Vrásky na čele ale nebude mít jen Jarda kvůli fešáckému trenérovi. Na Kláru se totiž strašně naštve její dcera Didi, která se dozví, že Danovi zamlčela to, že vůbec existuje. Dokáže se pošramocený vztah mezi mámou a dcerou ještě spravit? To se dozvíte v dalších epizodách Ohnivýho kuřete, vždy v pondělí a ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.