V honbě za prachama udělá Béda cokoliv. Dívejte se na Ohnivý kuře!

Ohnivý kuře (38) - upoutávka

Na Bédu tlačí vymahači dluhů ze všech stran a on je schopen udělat cokoliv, aby peníze získal a vyhamačům unikl z osidel. Takže se ve středu ve 20.15 na Primě určitě dívejte na další premiérovou díl Ohnivýho kuřete, abyste věděli, jak všechno dopadne!

Protože svatba Sáby a Juniora nakonec nedopadla, rozhodne se Karel Trébl do hry o hotel Grand vrátit i hotelový holding. To ovšem samozřejmě "nevoní" Renátě a Juniorovi, protože by se tak mohl Karel Trébl i holding dozvědět o ne zcela příznivém Juniorově hospodaření, které celá rodina kryje.

O Zuzanu se začne překvapivě zajímat rada Macátko, a to začne být Mikeovi podezřelé. Burák ale jeho obavy nesdílí a naopak ho štve, že na jeho přítelkyni pořád nasazuje. Zaslepený láskou zkrátka nevidí, že Zuzana není, kým se tváří, že je.

O přetvářce by mohl vyprávět Junior a Renáta. Rozhodnou se totiž využít Sabinu, aby zjistili, kde se nechází její rodiče. Pokud jsou totiž nadobro pryč, nic nebrání tomu použít jejích falešnou směnku a skrýt tak své machinace kvůli Juniorovu špatnému vedení hotelové restaurace.

Béda se stále snaží sehnat peníze, ani krádež mu není cizí. Když ho však při krádeži přistihne bába Mašle, odhodlá se ke skutečně originálnímu řešení...

Dívejte se ve středu ve 20.15 na Ohnivý kuře!

Sdílejte článek
Štítky prodej drog