Velká party pro Verunu na rozloučení se minula účinkem… Mrkněte na Ohnivý kuře ONLINE

Pavel a Veruna jsou nový pár v seriálu Ohnivý kuře. Pokud jste ale v televizi nestihli středeční epizodu, měli byste se na ní podívat teď!

Mohlo by vám totiž utéct několik zásadních dějových linek. U Renáty konečně zamelou boží mlýny, respektive Bédánek ukáže, jaký doopravdy je. A Renáta skončí doslovo oškubaná jako slepice.

Pavel s Verunou začínají vybírat společný byt v Praze. A i když cukrářka sama sebe přesvědčuje, že je to pro ni to nejlepší, sama dobře ví, že tomu tak není. A když ji její partner domluví velkou rozlučkovou party v Ohnivým kuřeti, všechno jí dojde…

Také další pár začíná svět vidět trošku jinak než obligátními růžovými brýlemi. Martin a Hany se stůj co stůj snaží Liuovi svěřit svůj vztah. Jenže to nakonec nabere úplně jiné obrátky…

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.