Veruna má teda "prdu", kdo ji do toho navlékl a proč? Sledujte Ohnivý kuře

Veruna není zrovna prototypem modelky. Jenže nevhodné oblečení její negativa dokáže zvýraznit, až to hezké není. Proč ale tuhle trapárnu vůbec cukrářka podstupuje? To se dozvíte ve středeční epizodě Ohnivýho kuřete. Startujeme na Primě ve 20.15!

Za Verunou a Burákem přijde stylistka s tím, že její nakladatel je chce nafotit na Veruně a Burákovi do charitativního kalendáře pro děti. Tváří se totiž, že pár zůstal velmi oblíbený i přes skandální odhalení, které zapříčinila Denisa.

Rodinný oběd

Mikova máma by chtěla s oběma syny s manželem uspořádat oběd. Jenže Mike jej raději odmítne, protože z bratra má z pochopitelných důvodů kopřivku, kdykoliv ho vidí. Ale maminka má svoje páky.

Oba bratři nakonec na oběd přijdou a překvapivě budou mít oba monokl. Snaží se sice vyhýbavě odpovědět, ale je to jasné. Jak tohle jejich cholerický otec „vydejchá“?

Dobročinný bazar

Renáta už má Leoše zase pevně omotaného okolo prstu a s Mlejnkovou vymyslí super plán udělat dobročinný charitativní bazar. Leoš ale nestačí valit bulvy, protože Renáta tenhle mejdan uspořádala sama. Nebude z toho nadšený. Od doby, kdy se rozhodl strávit svůj život s manželkou, ho netěší totiž v podstatě nic…

Focení do časopisu moc nevyjde, Burákovi to totiž bude hrozně slušet, ale na Verunu nebude oblečení a bude vypadat… no jako jitrnice s volánama:

I když focení vypadá tragicky, nakonec dobře dopadne a Burák z Veruny bude úplně vedle! Ti dva si dokonce zatančí! Veruna navíc dostane od fotografa nabídku stát se modelkou. Burák Verunu pozve na panáka, když se jí tak zadařilo. A do Grandu!

Dívejte se ve středu od 20.15!

Sdílejte článek
Štítky jitrnice

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.