Veruna s Burákem naplánují v Ohnivým kuřeti Kláře s Mikem svatbu snů

Ohnivý kuře (88) - upoutávka

Mike a Klára začínají plánovat svatbu. Ovšem ne svatbu klasickou, ale takovou komorní, jenom s Didi, Verunou a Burákem. Jenže Veruna získá dojem, že Klára by ve skutečnosti chtěla velkou svatbu a pouze se s malou podřizuje Mikeovým požadavkům. Rozhodne se proto za významného přispění Buráka a Didi pro svoji kamarádku uspořádat obrovskou svatební oslavu!

Veruna a Burák jsou prostě kamarádi

Největší legrace ovšem bude to, že Klára s Mikem se sice budou snažit svoji svatbu utajit, ale zároveň všichni ostatní, kteří budou plánovat jejich tajnou „velkou svatbu“, se to budou snažit také utajit. A nakonec to bude vypadat, jako by svatbu nechystali jen Klára a Mike, ale i Soňa a Leoš a dokonce Karel Trébl s Annou!

Rychlé změny

Když se ovšem Mike dozví, že Macátko tuší, že se koná svatba, rozhodne se rychle změnit její termín a posunout ji o pár hodin dopředu. A teď musí nastoupit celá četa, která jim ve změně času svatby zabrání! Velká svatba se má totiž dokonce za asistence otce Šimona odehrát v Grandu stůj co stůj. A kdepak jen někde na radnici. Povede se ale kamarádům a rodině v čele s Verunou celý plán provést?

Jarda Slepička řeší zásadní problém. Manka s Malvínou se mají druhý den vracet z nemocnice a on pro ně nemá kočárky. Sice je včas objednal, ale kvůli havárii nákladního vozu dodávka nedorazí. Ale co teď? No nic, Jarda nevěší hlavu a vyrazí pro kočárky sám. To ovšem nevyjde, stejně jako nevyjde pokus Ferdy. Nakonec to ale všechno dobře dopadne!

Dívejte se na Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek