Veruna se navlíkne do korzetu. Proč? Dozvíte se to v Ohnivým kuřeti

Ohnivý kuře (62) - upoutávka

Veruna chce být sexy a rozhodne se pořídit si na radu Evy korzet. Všechno se to ale, jak u Veruny bývá obvyklé, mírně mine účinkem... Dívejte se ve středu večer na Ohnivý kuře!

Anna se tváří, že už končí celý proces koupě Lázeňského domu. To před Tréblem, Toma ovšem ještě předtím informuje, že může spustit celou akci! Ta spočívá v podpisu fiktivní smlouvy a její záměně za jinou.

Velké stěhování

Mike se kvůli hádce s Burákem nastěhuje na pár dní ke Kláře. Ta je z toho ale docela vedle. A Veruna z toho má přirozeně legraci. Protože deset let trvalo Kláře, aby začala s někým vůbec chodit, a Mikea si pozve rovnou do bytu.

Burák s Verunou pokračují v soutěži. A opět si to rozdají s Dášou a Evženem! Dáša je na Verunu pěkně hnusná, ale co, pro naši cukrářku to bude naopak ještě větší motivace! Nakonec se ale stane něco nevídaného, a ještě k tomu z Burákovy hlavy – rozdají si to jenom Dáša s Verunou, bez mužských protějšků.

Tak trochu jinak

Nutno dodat, že Burák Verunu nejvíc podporuje a myslel to dobře.

Jenže Veruna to všechno začíná cítit trochu jinak. Ona se nám cukrářka zakoukala! A ve snaze Buráka sbalit se nebude bát nasoukat ani do korzetu. To musíte vidět!

Ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek