Větší hajzl, než jsme čekali: Béda. Sledujte Ohnivý kuře!

Ohnivý kuře (41) - upoutávka

Dražan drží Renátu s Juniorem v hrsti. Manku, jak to vypadá, má zase docela dobře v hrsti Béda. A také Veruna s Burákem se budou muset přemáhat! Dívejte se na Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15 na Primě!

Robert Dražan drží Renátu a Juniora v podstatě v hrsti, má na ně kompromitující materiály, a nutí je proto prodat podíl v hotelu svému příteli, mafiánu Tomovi. Když už se ale Renátě podařilo, že anglický holding „vysolí“ ještě o několik milionů víc, odmítá ze smlouvy couvnout. To ale odmítá i mafián Tom a rozhodne se přímo do jednání s holdingem vstoupit. A nebojí se použít ani bohapustou lež. Nutno ovšem dodat, že toho se nebojí ani Renáta!

Bédovi začíná skutečně téct do bot, ze všech stran se na něj valí vymahači dluhů. A když už exekutoři přijdou až do hospody, rozhodne se pro jediné možné – pro útěk. Mance tak zůstane na krku exekuce…

Peníze se budou snažit vydělat i Burák s Mikem, a jelikož peníze nesmrdí, budou muset jít i proti svému přesvědčení a společně to roztočí ve velké travesti show!

Dívejte se na Ohnivý kuře již toto pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky Mafiáni