Že by mezi Mikem a Klárou pořád něco bylo? Dívejte se ve středu na Ohnivý kuře

I když to vypadá se vztahem Kláry a Mikea bledě, možná to není úplně konečná! Určitě si ve středu ve 20.15 nezapomeňte zapnout Primu, protože vysíláme premiérové Ohnivý kuře!

Mike pomalu objevuje, že jeho bratr možná ohledně archeologů „jede levou“, že žádný archeologický průzkum v lokalitě Danovy investiční stavby nehrozí. Ale proč by to bratr dělal, když jsou s Danem takoví kamarádi?

Mike toho začíná mít prostě dost. Jak nekalých praktik, tak České republiky a rozhodne se definitivně odjet.

Střet Renáty a Juniora

Spolupráce Renáty, respektive Hotelu Grand, a umělce Zorana pokračuje. Renáta se Zoranem plánuje rekonstrukci, ale šéfkuchař je z toho vedle. A Junior, se kterým to přijde řešit, je z toho vedle také. Tohle si tedy Renáta troufat nebude! Navíc se Juniorovi povede uzavřít bezva kšeft. Ale bacha, Renáta umí úder vrátit!

U Slepičků se slibně rozjíždějí pivní lázně. Mají plno a na procedury docházejí dámy z celého okolí. A zájem mají i pánové! Jenže se objevuje další problém – málo prostoru! Ale domlouvat se s bábou Mašlí, to je děs!

Leoš se v duchu toulá za Soňou, ale překvapivě začíná své ženě Renátě dávat najevo, že už ho nemá tak omotaného kolem prstu.

Ve středu ve 20.15 sledujte na Primě Ohnivý kuře!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.