Hvězda mexické telenovely Láska až za hrob se objevila v nejslavnějším americkém seriálu!

Brunetka Melissa Barrera je hvězdou mexické televize. Diváci Prima LOVE ji mohou znát z telenovely Láska až za hrob, kde hraje mladou chudou dívku zamilovanou do bohatého mladíka. Herečka se rozhodla prorazit v Americe. Podívejte se na její americkou jízdu.

Hvězda mexické telenovely Melissa Barrera se rozhodla cestovat, ačkoliv ne tak úplně daleko, jelikož Spojené státy americké s rodným Mexikem herečky sousedí. I když jsou Mexičané v době prezidenta Trumpa poněkud nechtění sousedi.

Chudí mexičtí migranti jsou ve Spojených státech sice nežádoucí, ale proti bohatým herečkám z Mexika Američani viditelně nic nemají. Melisse je čerstvých osmadvacet let a rozhodla se prozkoumat trh v Americe. Podle jejích sociálních sítí se v Americe (a to v různých koutech) pohybuje pravidelně minimálně poslední rok. A bylo by možná na čase zvážit kariéru v zemi neomezených možností.

SLEDUJTE LÁSKA AŽ ZA HROB ONLINE

Zatím si hlavní představitelka telenovely Láska až za hrob užívá dovolenou. Na konci roku 2018 jste ji mohli potkat v městě, které nikdy nespí (se stejným člověkem dvakrát po sobě), nebo v Hollywoodu. Dokonce se podívala i do ateliéru slavného seriálu Přátelé. Nový rok 2019 si herečka užívala v rámci dámské jízdy na ostrovech Havaje.

CO NEVÍTE O HVĚZDĚ TELENOVELY LÁSKA AŽ ZA HROB

Podívejte se na neskutečné fotografie ze začátku nového roku vaší oblíbené herečky.

Herečka si užívala cestování i během Vánoc. Na Vánoce se podívala do mrazivého New Yorku.

Následně se podívala s kamarádkami na Havaj a zde oslavila i Nový rok 2019.

Na jejím Instagramu narazíte i na skvělé fotky. A tato je přímo epická. Jakou jinou fotku si také můžete vyfotit v panenské přírodě na Havaji?

Sledujte Lásku až za hrob v 18.10 a v 19.05 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.