6 věcí, které na nás muži nejvíc nenávidí. Nedělejte je!

My ženy někdy žijeme v sebeklamu. Chceme se mužům líbit, báječně s nimi vycházet, a nevědomky děláme pravý opak. Chcete žít ve spokojeném partnerství?

Pak o svém protějšku raději trochu více přemýšlejte. Co je mu stoprocentně proti srsti?

1) Když počítáte piva

Když si vás bral a když jste si na radnici či v kostele slibovali věrnost a vzájemnou lásku, přísahal tam váš životní druh před oddávajícím úředníkem či velebníčkem, že si už nikdy nedá pivo a dvě už vůbec ne? Nepřísahal. No tak vidíte. Pokud si spolu po celotýdenním pracovním maratonu vyjdete do restaurace, neptejte se pisklavým hláskem: "Tak to už je druhý, jo?" Ponechte partnerovi alespoň jakous takous iluzi svobody.

2) Když říkáte: "Já jsem ti to říkala!"

Tahle věta není nic jiného než rána pod pás. Nemůžete si pomoci a prostě mu musíte tímto způsobem sdělit, že jste měla zase jednou pravdu? Zavřete oči a představte si, jak vám bylo, když vám tuto nesnesitelnou větu říkala maminka, starší sestra, paní učitelka či zlomyslná kamarádka.

3) Když vyzvídáte, jaká je ta jeho nová kolegyně

Co vám na to má odpovědět? Odvětí-li ošklivá a stará, pak tomu neuvěříte. Řekne-li mladá a hezká, pak se urazíte a do večera na něho nepromluvíte. Na tuto otázku prostě neexistuje uspokojivá odpověď.

4) Když ječíte, že maminka vždycky říkala, že byste si ho brát neměla

Zkuste si představit na vlastní kůži, jak byste se cítila, kdyby partner křičel naopak na vás: "Maminka mi vždycky říkala, že si tě nemám brát!" Nefér úder, že? Touto větou nevyřešíte zhola nic a docílíte jen toho, že atmosféra nesnesitelně zhoustne. Ostatně ať už maminka říkala cokoli, vy jste ji evidentně neposlechla, a tak je na stížnosti pozdě.

5) Když zkoumáte, zda si všiml, že jste navštívila kadeřníka

Muži nejsou zdaleka tak všímaví jako my ženy. Proto není příliš spravedlivé, pokud je podrobujeme podobným zkouškám. Vznětlivější dámu dokáže dopálit už to, když muž otálí s odpovědí. A nedej bože, aby se nakonec rozhodl pochválit nové šaty, ve skutečnosti tři roky staré, zatímco partnerka má nově sestříhané vlasy a na nich interesantní přeliv.

6) Když řeknete: "Musím s tebou mluvit."

V takové chvíli si muž připadá jako malý školáček, který rozhněval přísnou paní učitelku. Z tohoto úvodu vždycky jde strach. Je jasné, že bude následovat něco zásadního a osudového, co nahání husí kůži. A že se může jednat o událost srovnatelnou se zemětřesením, například o těhotenství či společné bydlení s tchyní.

autor: em

Sdílejte článek
Štítky láska pivo Sex vztahy hádky tchyně oděv komunika

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.