Lovíte na seznamce? S těmito týpky se tu potkáte. Co s nimi?

Hledáte lásku ve vodách internetu, brouzdáte na online seznamkách a říkáte si, jestli vám to vůbec stojí za to, protože ten ideální po několika nezdařených schůzkách a stovkách odeslaných zpráv prostě nikde?

Máme pro vás typologii mužských, na které natrefíte na Badoo, Tinderu a dalších seznamovacích appkách. A co si budeme povídat, leckdy je to jako hledat jehlu v kupce sena a ona tam i přes tu hromadu času strávenou hledáním třeba ani není.

Nicméně zkusit se má všechno, tak neváhejte a prokousejte se záplavou samých lepších i horších týpků. Co vám to dá? Možná tak trochu přijdete o iluze, budete si myslet, že normální chlapi asi vážně vymřeli, ale třeba když to budete nejméně čekat, tak se tam znenadání objeví ON. A než se tak stane, tady máte menší tahák, kdo tam na vás čeká a co přesně po vás bude chtít.

Alfa samec

Na tuty ho poznáte už z první fotky, kde se bude prsit jen ve spodním prádle věhlasných značek. Poté bude následovat bazénové selfie, záběr jeho božského auťáku a třeba jeho ultra moderní tiky ťaky. Tento panák si na slušnost nehraje, píše a žije tzv. na férovku a s ničím se nemaže. Jeho komunikace se nese ve stylu: chceš, nechceš a nakonec samozřejmě chceš. Nepočítá absolutně vůbec s tím, že byste mu odolala, protože mu všechny ty vyumělkovaný barbíny maximálně navýšily statistiku úspěšnosti. Pokud máte nějakou tu hrdost, sebevědomí a nechcete být něčí hračkou, tak ho pošlete do věčných lovišť. Tihle větší či menší borečci totiž potřebují vícekrát slyšet NE. Kdo by chtěl přece být další bezvýznamnou aférkou a snad x-tým zásekem na jeho dobrodružné pažbě? Máte srdce z oceli, kačení žaludek a sebevědomí jako Himálaje? Pak ho neváhejte předběhnout a pak znenadání prostě zmizet. Nebude to čekat a možná bude vteřinku poté nad tím i přemýšlet.

Fitness man – bicáky sem, bicáky tam

Než si vyladil svoji figuru, pořádně se nadřel nebo spolykal nějaké ty zázračné pilule, aby mu urychlily nárůst objemu. Z jeho fotek si neodvodíte nic víc, než jen to, že miluje sebe, své svaly a o jednu velikost menší trička. Do solárka chodí častěji než vy, před zrcadlem se taky rád zdrží, a hned co mu odpovíte na zprávu, po vás bude chtít nějakou tu lechtivou fotečku, nejlépe v plavkách nebo v titěrném spodním prádle. Musí přece zjistit, zda mu vůbec za tu námahu písmenkovat stojíte. V opačném případě ani neodpoví a bude upalovat do fitka.

Nic nemám a ani nechci, ale jsem úžasný

Je to vlastně takový pohádkář, ze začátku bude vše růžové a on na úrovni. Jenomže pak zjistíte, že daný dotyčný vlastně žije u maminky, prozatím, ač dočasně, nemá práci, ale ujišťuje vás, že ji velmi aktivně hledá. Avšak v době velmi nízké nezaměstnanosti překvapivě nenachází. Nemá ani řidičák, i když už si zrovna včera podal přihlášku. I přesto vám bude tvrdit, že jste rozhodně měla štěstí, protože větší (ne)štěstí by vás rozhodně už potkat ani nemohlo. Ruce pryč, mamánky, vyžírky a podobně neschopné prostě nebrat.

Jsem ženatý, ale to přece není žádný problém

Víš, mám menší závazky v podobě manželky a dětí, ale moc rád bych tě poznal. Tento okroužkovaný samec v překladu nehledá nic jiného než matraci, které zavře ústa nějakou tou vířivkou a trsem unavených růží, se kterým ho manželka vyhnala. Co s ním? Absolutně a vůbec nic!

Je tu a vlastně ani neví proč!

Založil si profil a lustruje situaci stejně jako vy, sám si zřejmě říká, že se tady objevují zvláštní lidé a že úroveň konverzace se rovná inteligenci dětské plastelíny. A pak si začnete psát spolu, postěžujete si na místní poměry, písmenko dá slovo a vy takhle pokračujete, byť ne až do kuropění. Máte identické koníčky, podobný smysl pro humor a vaše intuice vám šeptá to příjemné zjištění. Rozhodně ho chtějte poznat!

To i to, dostaneš cokoliv

Je starý, vypelichaný a životem značně opotřebený, jeho spotřební lhůta dávno přečerpala termín, ale on chytá druhou mízu. Rozhazuje všemi hrstmi, usmlouval by pro vás snad i hrad Buchlov a vlastně se snaží, jak může, abyste si ho jenom všimla. Nemáte-li zabrány randit s kouzelným dědečkem (bohužel však nejen to) jistě vám velmi rád vyplní hned několik večerů.

-LZ-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.