Příběhy pětice žen, které se neváhaly svým ex (s)prostě pomstít

Pokud nám někdo zlomí srdce, bolí to jako čert, cítíme se nejenom ponížené, ale i zrazené a naše sebevědomí spadne kamsi hluboko. Jenomže mezi námi jsou i takové ženy, co si to nenechaly líbit a daly svým milým co proto.

Důležité jednání proseděl na toaletě

„Karel mi řekl, že se zamiloval do své peroxidové sekretářky Karolíny a že spolu chtějí žít, protože je jeho nová láska v pátém měsíci těhotenství. Nevěřícně jsem na něj koukala, polykala slzy a třásla se jako list osiky. Den na to měl klíčové jednání s nejmenovanou nadnárodní společností, na tuto schůzi se připravoval snad šest měsíců dopředu. Nemohla jsem si pomoci, a tak jsem mu dala do čaje nejenom prášek na spaní, ale také jsem mu vypnula budík a do jeho ranního džusu jsem mu přihodila projímadlo. A to byl jen začátek jeho životní smůly na objednávku. Do dnešního dne mu i nadále škodím a skvěle se u toho bavím,“ svěřuje se Magda (27).

Pan nezaměstnaný

„Procházeli jsme bouřlivým rozchodem, nechal mě u sebe bydlet do té doby, než jsem si našla své vlastní bydlení a on asi před třemi měsíci dal v zaměstnání výpověď, protože měl něco mnohem lepšího rozjednané jinde. A mezitím se rozhodl vycestovat do Asie, aby se zklidnil a vyčistil si mysl. Znala jsem jeho přístup do e-mailové schránky, a jakmile přišel návrh na pracovní smlouvu, tak jsem si dala tu práci, že jsem jeho potencionálnímu zaměstnavateli jeho jménem napsala velmi rozsáhlý e-mail, ve kterém se on omlouvá, ale že o tu pozici již nemá nadále zájem s dovětkem, ať jej nekontaktuje, neboť odjel meditovat do Asie. A nadějné vyhlídky na lukrativní plat byly v trapu a já tak šťastná,“ směje se Tereza (33) ještě dnes, když na svou grandiózní pomstu čas od času vzpomíná .

Stojíš za pěkné...

„Dnes je možné úplně všechno, třeba i poslat milence svého manžela sloní trus. Tak jsem tak i učinila a k tomu jsem do balíčku nechala vložit velmi milý vzkaz – tvá hodnota se rovná obsahu tohoto voňavého dárečku.“ Dominika (23)

Předstírané těhotenství

„Rozešli jsme se a já si to pořád nechtěla připustit, proto jsem mu vyblejskla pozitivní těhotenský test, který jsem si objednala od jedné těhulky na maminkovském fóru. Je to opravdu výživný žertík pro parchanty. Telefonovala jsem mu, že budu chtít pořádně tučné výživné z jeho závratného platu, a že pokud se o nás nepostará, tak se všichni v jeho firmě dozvědí, jakého ubožáka tam zaměstnávají. Navenek dělal vždycky ramena, ale uvnitř to byl malý uplakánek.“ Elena (31)

Zamilovala jsem se do jeho táty

„Ono se to možná doposud jeví jako řízený naschvál, ale opak je pravdou. Pavel mě opustil asi tři dny před svatbou a mně zbyly jen oči pro pláč. Jeho táta byl sám, jeho manželka mu umřela asi před patnácti lety a mě si neskutečně moc oblíbil. Absolutně jsem neměla tušení, že je do mě po celou tu dobu zamilovaný. No, a světe div se, po půl roce jsem nebyla single, ale bydlela s ním.“ Majka (36).

-LZ-

Sdílejte článek
Štítky Asie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.