Akordy k titulní písničce seriálu Všechny moje lásky. Zazpívejte si slavnou Co bude dál?

Pusťte si videoklip k oblíbenému rodinnému seriálu Všechny moje lásky. Písnička v podání zpěvačky Jany Kirschner a skupiny Jelen je stejná jako ta u znělky seriálu. Zahrajte si ji!

Poutavou písničku Co bylo dál? a zároveň úvodní skladbu oblíbeného seriálu Všechny moje lásky si klidně můžete sami zahrát a zazpívat. Máme pro vás od jejích autorů akordy:

Všechny díly seriálu Všechny moje lásky můžete kdykoliv sledovat online na iPrima.cz

Právě úvodní znělka a slova písně mnohé napovídají: „Život jde dál, lásko, musíme si zvykat. A není dobrý na té cestě zůstat sám. Pro jeden smutek nemá cenu stokrát vzlykat, když má svět otevřenou náruč dokořán...“

Frontman kapely Jelen a autor textu k písni Co bylo dál, Jindra Polák, oznámil k písničce fanouškům na Facebooku toto: "Ve studiu jsme se potkali s jednou z nejlepších česko-slovenských zpěvaček minulosti, současnosti a dovolíme si tvrdit, že i budoucnosti: Janou Kirschner. Ještě bombastičtější je ovšem fakt, že jsme natočili společnou píseň!"

Užijte si také milostnou baladu v podání nejslavnější slovenské zpěvačky Jany Kirschner a kapely Jelen s frontmanem Jindrou Polákem ve VIDEOklipu k seriálu.

„Ta píseň je o tom, jak ztracená láska umí bolet a jak snadno vám může utrhnout srdce. Ale zároveň je o naději a taky o tom, že věci a dění kolem sebe můžeme ovlivňovat jen do určité míry,“ okomentovala skladbu zpěvačka Jana Kirschner.

CO BYLO DÁL? S AKORDY

Jelen & Jana Kirschner

Hudba: Jelen, Text: Jindra Polák

(Am Dm G C C/h)

Am Dm Někdy si říkám, jestli ještě znáš mý jméno G C C/h A jak často na mě myslíš, když jdeš spát Am Dm Na zítřek v televizi hlásí zataženo E7 Am A v mý hlavě už tak bude napořád Am Dm Život jde dál, lásko, musíme si zvykat G C C/h A není dobrý na tý cestě zůstat sám Am Dm Pro jeden smutek nemá cenu stokrát vzlykat E7 Am Když má svět otevřenou náruč dokořán R: C Am A co bylo dál? Jenom vítr! F G C Po nebi se mraky honily C Am A co bylo dál? Jenom vítr! F G Am A stromy se až k zemi sklonily Am Dm V uších mi pořád zněly tvoje něžný věty G C C/h A do vlasů ti sedal bílej sníh Am Dm Z oblohy černý jak díra mezi světy E7 Am Se na mě snášel a studil na dlaních R: C Am A co bylo dál? Jenom vítr! F G C Po nebi se mraky honily C Am A co bylo dál? Jenom vítr! F G Am A stromy se až k zemi sklonily Am Dm V tom baru nevěděli, že je venku krize G C C/h Z rádia zpíval Cohen: Lásko, jsem tvůj muž Am Dm Tys vešla dovnitř jak zhmotnění mý vize E7 Am Jako když do srdce mi někdo vrazí nůž R: C Am A co bylo dál? Jenom vítr! F G C Po nebi se mraky honily C Am A co bylo dál? Jenom vítr! F G Am A stromy se až k zemi sklonily C Am A co bylo dál? Jenom vítr! F G C Po nebi se mraky honily C Am A co bylo dál? Jenom vítr! F G Am A stromy se až k zemi sklonily

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 7. 2024

Dnes se soustředíte na své emoce, Berani, ačkoli soustředění samo o sobě bude docela náročné. Můžete se cítit jako jojo v rukou někoho jiného. Nepodléhejte viktimizaci. Postavte se za sebe, i kdyby to mělo znamenat, že se ostatní naštvou. Jste zodpovědní za své pocity a za pocity nikoho jiného.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.