BONUS: Marie pod palbou. I Amor někdy trefí vedle

Tak jste to viděli. Ve 3. dílu Všech mých lásek došlo na řadu zvratů. Marie sice vyrazila na rande, dokonce se svojí první láskou Františkem, nejspíš si ale romantiku zamilovaných představuje poněkud jinak než on. Připomeňte si ještě jednou jejich vskutku netradiční rande, které skončilo monoklem.

Pokud vám unikl nedělní díl Lásek, můžete ho vždy vidět ještě v pondělí ráno. Pravidelná repríza Všech mých lásek začíná v 7.45 na Prima LOVE. Jinak si epizodu můžete pustit také na našem webu na Prima PLAY.

Vše o seriálu najdete TADY

"Tak Mirku, já jedu na výlet... s Frantou," hlásí v duchu svému zemřelému muži Marie a je spokojená, že se jí daří plnit jeho poslední přání – najít si novou lásku.

Pár hodin na to: "Ale co, proč já bych si nemohla zahrát paintball?" Hecuje sama sebe Marie, když se ve sportovním areálu začíná potit v maskáčové kombinéze. Hra ještě nezačala a ona už toho má dost.

Franta (Martin Trnavský) není žádný necita. Na Marii se láskyplně usměje a prohodí: "To bude v klídku, uvidíš." O pár minut později se jako smyslu zbavený vrhne do boje. Volnočasové "válčení" bere opravdu hodně vážně.

Marie si vzpomněla. Tenhle Franta miloval hru na vojáky už jako malý kluk. Tenkrát na základce se ji snažil zapojit do souboje fašistů s partyzány:-)

Na ústup už je pozdě. Hra začíná. Připomeňte si na videu bojovnici Marii. No není to hrdinka? Škoda, že nevěděla, že se v zákopech snaží kvůli chlapovi, který ji "zapomněl" informovat, že už jaksi jednu ženu doma má.

(schneidy, video: jakunda)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.