BONUS: Marie pod palbou. I Amor někdy trefí vedle

Tak jste to viděli. Ve 3. dílu Všech mých lásek došlo na řadu zvratů. Marie sice vyrazila na rande, dokonce se svojí první láskou Františkem, nejspíš si ale romantiku zamilovaných představuje poněkud jinak než on. Připomeňte si ještě jednou jejich vskutku netradiční rande, které skončilo monoklem.

Pokud vám unikl nedělní díl Lásek, můžete ho vždy vidět ještě v pondělí ráno. Pravidelná repríza Všech mých lásek začíná v 7.45 na Prima LOVE. Jinak si epizodu můžete pustit také na našem webu na Prima PLAY.

Vše o seriálu najdete TADY

"Tak Mirku, já jedu na výlet... s Frantou," hlásí v duchu svému zemřelému muži Marie a je spokojená, že se jí daří plnit jeho poslední přání – najít si novou lásku.

Pár hodin na to: "Ale co, proč já bych si nemohla zahrát paintball?" Hecuje sama sebe Marie, když se ve sportovním areálu začíná potit v maskáčové kombinéze. Hra ještě nezačala a ona už toho má dost.

Franta (Martin Trnavský) není žádný necita. Na Marii se láskyplně usměje a prohodí: "To bude v klídku, uvidíš." O pár minut později se jako smyslu zbavený vrhne do boje. Volnočasové "válčení" bere opravdu hodně vážně.

Marie si vzpomněla. Tenhle Franta miloval hru na vojáky už jako malý kluk. Tenkrát na základce se ji snažil zapojit do souboje fašistů s partyzány:-)

Na ústup už je pozdě. Hra začíná. Připomeňte si na videu bojovnici Marii. No není to hrdinka? Škoda, že nevěděla, že se v zákopech snaží kvůli chlapovi, který ji "zapomněl" informovat, že už jaksi jednu ženu doma má.

(schneidy, video: jakunda)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.