BONUS Zoufalý Jirka: „Paní Marie, pomoc!“

Máme pro vás extra sestřih celé komické akce. Vzpomínáte si, jak před časem Marii nadbíhal David? A jak, aby se ho zbavila, poprosila souseda Jirku, aby k ní přišel domů a zahrál před dotěrným Davidem, že je je její milenec? Teď přišel čas na protislužbu. Její průběh stojí za to!

Tehdy u Marie v bytě jakoby náhodou vykoukl Jirka na Davida ze dveří – takřka ve spodním prádle. Ten konečně pochopil, že Marie je „obsazená“ a už se neobjevil. Lest zabrala.

Středeční epizodu Všech mých lásek můžete sledovat také v repríze na Prima LOVE ve čtvrtek ráno v 7.45 nebo na Prima PLAY

Nyní má „problém“ soused Marie Jirka. S manželkou mu to dlouho neklapalo, už spolu vlastně nežijí. Do jeho garáže za ním začala chodit jistá Katka. Stávají se milenci. Záhy ale Jirka zjišťuje, že Katka je pěkná „stíhačka“ a začíná až příliš organizovat jejich společný život...

Podívejte se v našem sestřihu ze středečního dílu, jak se oplácí jedna taková sousedská výpomoc.

Zde si ještě můžete připomenout dotěrného cyklistu Davida.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.