BONUS Zoufalý Jirka: „Paní Marie, pomoc!“

Máme pro vás extra sestřih celé komické akce. Vzpomínáte si, jak před časem Marii nadbíhal David? A jak, aby se ho zbavila, poprosila souseda Jirku, aby k ní přišel domů a zahrál před dotěrným Davidem, že je je její milenec? Teď přišel čas na protislužbu. Její průběh stojí za to!

Tehdy u Marie v bytě jakoby náhodou vykoukl Jirka na Davida ze dveří – takřka ve spodním prádle. Ten konečně pochopil, že Marie je „obsazená“ a už se neobjevil. Lest zabrala.

Středeční epizodu Všech mých lásek můžete sledovat také v repríze na Prima LOVE ve čtvrtek ráno v 7.45 nebo na Prima PLAY

Nyní má „problém“ soused Marie Jirka. S manželkou mu to dlouho neklapalo, už spolu vlastně nežijí. Do jeho garáže za ním začala chodit jistá Katka. Stávají se milenci. Záhy ale Jirka zjišťuje, že Katka je pěkná „stíhačka“ a začíná až příliš organizovat jejich společný život...

Podívejte se v našem sestřihu ze středečního dílu, jak se oplácí jedna taková sousedská výpomoc.

Zde si ještě můžete připomenout dotěrného cyklistu Davida.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.