EXTRA Byli jsme u toho! Když Marie o panenství přicházela

Na rozdíl od běžných smrtelnic Marie své poprvé zažívala nejméně čtyřikrát. Opravdu. Viděli jsme to na vlastní oči, stalo se to jednoho rána před kuropěním v parku na Praze 6. Podívejte se také, ještě před tím, než scénu uvidíte v nedělní premiéře na Primě.

Snažíme se být tam, kam se obvykle nepodíváte. V případě natáčení seriálu Všechny moje lásky tomu není jinak. A tak pro vás máme video z přípravy jedné z nejzásadnějších scén v seriálu. Podívejte se také, jak dlouho a v jakých podmínkách vzniká pro seriál takový konec nevinnosti.

Tentokrát jsme si museli trochu přivstat. Marie o "to" totiž přicházela ve čtyři ráno a ne o vlahé letní noci, ale v listopadu. Romantické?

Říká se, že láska hřeje, takže by i přes mrazivé počasí takové momenty v životě být romantické mohly. Ovšem ne když se vám nad hlavou houpe mikrofon, druhý vás tlačí do zad a každou chvíli jste napomenuti, že jste moc daleko nebo moc blízko od sebe. Od žhavé lásky pak aktéry odrazuje i vědomí, že je sleduje na třicet lidí ze štábu. Mimochodem i těm byla onoho rána zima. A to se mohli choulit v péřových bundách.

Teď se na tu "letní romantiku" pro Lásky koukněte na extra videu ze zákulisí natáčení. Dozvíte se také, jak těžké je v Praze najít památeční lípu...

KLIKNĚTE NA VIDEO NÍŽE

Zuzana Schneidewind, kamera: Jan Kundera

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.