Kde křtít Lásky? Všichni na Petřín!

Každý novorozenec by se měl pořádně zapít. Televize Prima své dítko v podobě nového rodinného seriálu Všechny moje lásky poctivě zapila v pražské restauraci Nebozízek na Petříně, v místech pro lásky tolik příznačných. Vždyť právě na Petřín míří políbit své protějšky stovky zamilovaných na 1. máje.

Třešně sice ještě nekvetou, přesto bylo v úterý večer alespoň ve známé resturaci na Petříně těsno. Novinářům se představovaly Všechny moje lásky, očekávaný seriál, který se natáčí už od června a který už 25. ledna večer poběží na Primě.

Na večírku nechyběly známé herecké hvězdy, které v novince hrají, ani samotní její tvůrci. Více se dozvíte v reportáži z večírku už ve čtvrtek.

Všichni se zvědavě ptají. O čem Všechny moje lásky jsou?

Odpovíme otázkou. Co vám zůstane, když někdo milovaný odejde? Oči pro pláč to rozhodně nejsou a když už, tak ne na dlouho! Podívejte se na Marii Svobodovou (Veronika Žilková), ústřední postavu očekávané novinky televize Prima. Život si na tuto ženu připravil nejedno překvapení. I když jde často o velmi dramatické zvraty, vše zvládá s humorem a nadsázkou.

Autor seriálu Rudolf Merkner představuje své Lásky následovně.

"Myslím si, že stavbou příběhů a svojí atmosférou i formou

VIZITKARudolf Merkner – autor a kreativní producent• autor, scenárista a kreativní vedoucí projektu Vyprávěj(115 dílů, průměrná sledovanost 1,2 mil, 31,33 % share,5 Týtý – Seriál roku, Zlatá nymfa Monte Carlo)• dále např. scénáře k filmům: Bobule, Rafťáci• autor a scenárista seriálu Mazalové (14 dílů)• dramaturg seriálů: Redakce (39 dílů), Místo v životě (13 dílů)bude seriál určitě odlišitelný od ostatních seriálů, ať už jsou na kterékoliv televizi. Seriál si ponese svůj osobitý rukopis, bude po všech stránkách vyspělý, moderní, bude mít humor. VML je seriál, ke kterému se může divák vracet, bude s ním leccos prožívat," říká Rudolf Merkner a chválí spolupráci s dramaturgy. "Byla sice náročná, ale skvělá, chtěl bych jim tímto poděkovat."

Režie byla svěřena zkušené Johanně Steiger-Antošové. "Rudolf chtěl, aby jeho seriál režírovala žena

VIZITKAJohanna Steiger-Antošová – režie• režisérka 5. řady Vyprávěj (22 dílů), Shopping Queen (12 dílů)pro VOX, nominace na Deutscher Fernsehpries, Die Dreisten Drei, komediální seriál pro SAT 1, 2004–2006 Deutscher Comedypreis SAT 1, seriál První republika pro ČTa abych to byla já, což byla pro mě čest," prohlašuje paní režisérka a dodává, že vždycky snila točit seriál pro ženy. "Ten podle mě na českých obrazovkách chybí. I když Všechny moje lásky samozřejmě nejsou seriálem jenom pro ženy. Jsou hodně o vztazích, o přátelství, o lásce, a právě tyto vztahové zápletky mě vždy přitahovaly," upřesňuje příjemnáčernovláska s roztomilým německým přízvukem. Do Čech přišla před dvaceti lety. Přesto, že zde nevyrůstala, má k naší zemi, k českému humory i nátuře velmi blízko. Je dcerou emigrantů, kteří z vlasti utekli před tehdejším režimem.

Dočká se nakonec Marie Svobodová láskyplného polibku? A čím vším si bude muset při hledání nového partnera projít?

To se dozvíte, když budete sledovat Všechny moje lásky. Premiéru mají v neděli 25. ledna na Primě ve 20.15!

Prohlédněte si zatím mezi prvními fotoreportáž z natáčení seriálu.

Po boku Veroniky Žilkové se postupně objeví i další známé herečky a herci jako jsou Mahulena Bočanová, Monika Zoubková, Roman Vojtek, Stanislav Majer, Veronika Kubařová, Libuše Švormová nebo Jan Šťastný. Po delší době si společně před kamerou zahráli také manželé Hrušínští.

Na našem webu najdete postupně také řadu bonusových materiálů. Některé články vás pobaví, jiné vás mohou inspirovat. Seriálové Marii Svobodové by se mohl hodit například tento:

Jak si užít s mladším mužem?

(schneidy)

Podívejte se na fotky z večírku Všech mých lásek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.