Návrat do budoucnosti: Marie (20) se setkává se dcerou Míšou (20)

Představitelky oblíbených postav seriálu Všechny moje lásky se sešly v kulinárním studiu. Vedle sebe tak v jednu chvíli stanula seriálová Marie ze 70. let a její dcera Míša ze současnosti. Přítomným se tak naskytl pohled, který v ateliéru nebo na televizní obrazovce není možný. Koukněte se na fotky.

Vše o seriálu Všechny moje lásky najdete TADY

Seriál ze života a o životě. To jsou Všechny moje lásky, které můžete sledovat pravidelně každou neděli ve 20.15 na Primě!

O co na vařící akci šlo? Klára Oltová, Jana Bernášková, Veronika Kubařová a Zdeněk Piškula během uvolněného odpoledne připravili společně s výherci soutěže časopisu Tina a pod vedením renomovaných šéfkuchařů menu o čtyřech chodech.

Výsledkem byl hráškový krém s mléčnou pěnou ozdobený pečenou slaninou a salát s lososem a křepelčími vajíčky. Jako hlavní chod pak usmažili telecí řízečky v parmazánovém těstíčku s brambůrkami, mangoldem a sušenými rajčaty. Hostinu korunovali dezertem v podobě bélé a hnědé čokoládové pěny s malinovým pyré a čerstvými malinami.

Seriálová Marie vaří často, dobře a ráda. Co představitelka jejíhé mladého já? „Těším se, až děti malinko povyrostou a všechno bude trochu klidnější. Ale pořídila jsem si skvělé titanové nádobí. A ještě si přeju – třeba od Ježíška - speciální japonský nůž. Držím se teorie, že na každou činnost je potřeba se především dobře vybavit,“ přiblížila během obalování řízečků svojí současnou situaci Klára Oltová.

Jana Bernášková, seriálová Anežka, je na tom s vařením obdobně. „Vařit mě docela baví a kolikrát se chystám zkusit i nějaký recept, který si vytrhnu z časopisu. Ale nakonec nemám čas, tak připravím něco osvědčeného a hlavně rychlého. Poslední dobou nemám čas nejen na vaření, ale ani na jídlo. Pořád od něj odbíhám. Pro mě je svátek, když jdeme s manželem ve dvou na večeři, kterou si v klidu vychutnáme. Udělá mi tím větší radost než nějakým dárkem,“ vyprávěla se smíchem Jana.

(schneidy, foto: archiv/Prima)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.