Pozor, vycházejí hvězdy. Rozbalí to v Láskách

Seriál Všechny moje lásky, který startuje na Primě už tuto neděli, má i své dětské hvězdy. Jednou z nich je i Agáta Zimová. Kdo to je, v jaké se představí roli a jak vlastně vypadá? Mrkněte se na šiknovou a sympatickou Agátu na videu z VIP zpráv. Druhou hvězdou je známější Zdeněk Piškula.

Seriál Všechny moje lásky odstartuje na Primě 25. ledna ve 20.15

Všechno o seriálu se dozvíte zde.

Oliver a Sabina (Zdeněk Piškula a Agáta Zimová) jsou pubertální děti manželů Tobiášových (Mahulena Bočanová a Stanislav Majer), kteří se jako všichni jejich vrstevníci občas řídí heslem „jak můžou mít tak geniální děti takhle nemožné rodiče…“. Oliver miluje svůj florbal, videohry a hudbu. Sabina se oproti tomu věnuje módě, a píše si o tom dokonce vlastní blog. Agáta Zimová o své postavě jednoduše shrnuje: "Je fakt hustá."

Mohlo by vás ještě zajímat:

Tady jsou seriáloví rodiče Sabiny (Agáta Zimová).

O čem ještě Lásky jsou? O touze, kamarádkách i dětech.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.