Pozor, vycházejí hvězdy. Rozbalí to v Láskách

Seriál Všechny moje lásky, který startuje na Primě už tuto neděli, má i své dětské hvězdy. Jednou z nich je i Agáta Zimová. Kdo to je, v jaké se představí roli a jak vlastně vypadá? Mrkněte se na šiknovou a sympatickou Agátu na videu z VIP zpráv. Druhou hvězdou je známější Zdeněk Piškula.

Seriál Všechny moje lásky odstartuje na Primě 25. ledna ve 20.15

Všechno o seriálu se dozvíte zde.

Oliver a Sabina (Zdeněk Piškula a Agáta Zimová) jsou pubertální děti manželů Tobiášových (Mahulena Bočanová a Stanislav Majer), kteří se jako všichni jejich vrstevníci občas řídí heslem „jak můžou mít tak geniální děti takhle nemožné rodiče…“. Oliver miluje svůj florbal, videohry a hudbu. Sabina se oproti tomu věnuje módě, a píše si o tom dokonce vlastní blog. Agáta Zimová o své postavě jednoduše shrnuje: "Je fakt hustá."

Mohlo by vás ještě zajímat:

Tady jsou seriáloví rodiče Sabiny (Agáta Zimová).

O čem ještě Lásky jsou? O touze, kamarádkách i dětech.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.