Předpremiéra: David Prachař jako David – druhá láska Marie

V neděli večer Marie Svobodová vyrazí okouknout svoji lásku ze střední školy. Jak dnes vypadá a jaký je ten David, který se proháněl na kole a citoval Egona Bondyho. Na to se můžete podívat už teď. Zeptali jsme rovnou Davida, jehož postavu ze současnosti hraje David Prachař.

Co čeká Marii v dalším premiérovém dílu Lásek? Naznačíme. Marie je stále zklamaná z rychlého konce vztahu s Františkem.

Kamarádky ji ale přemluví znovu pátrat v seznamu všech lásek. Nad fotkami se shodují, že je nutné kontaktovat Davida Kocourka. Toho kluka, kterého milovala na střední škole.

Dnes David vlastní cykloobchod a Marie se může okamžitě změnit v zákaznici, která "náhodou" potřebuje zcela nové kolo...

Všechny moje lásky sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě.

Vše o seriálu najdete TADY

Jaké to je, když herec vyfasuje ve scénáři stejné jméno, jaké má od rodičů? Poslechněte si odpověď v rozhovoru s Davidem o Davidovi.

(schneidy, video: jakunda)

Tady se můžete podívat na upoutávku na nedělní dávku Lásek. Marie také konečně otevře vlastní lékárnu. Spor Zuzky a místostarostky Zdeny má šílené vyvrcholení a Líza si neví rady s Viktorem. A nejen to.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.