Premiéra za rohem. Režisérka Všech mých lásek je před soudem

Natáčení ambiciózní seriálové novinky televize Prima běží už přes půl roku. Tuto neděli Všechny moje lásky konečně startují a hned celovečerním pilotním dílem. Proč se na ně dívat? Prožívá blížící se premiéru Lásek jejich režisérka Johanna Steiger–Antošová? Kde a s kým bude pilotní díl sledovat?

Říká se, že filmaři jsou jedna rodina. Alespoň v případě celého týmu, který pracuje na Láskách, to platí.

Hlavní postavou Lásek je žena. Kdo by její příběh natočil lépe, než právě žena.

Pro všechny v zákulisí je to zdrobněle Johanka. Paní režisérka má ale na placu přirozený respekt, ti, co s ní pracovali na předchozích projektech, se shodují, že právě ona je určitou zárukou úspěchu hotového díla.

To uvidíte už v neděli v pilotním dílu seriálu Všechny moje lásky. Začíná ve 20.15 na Primě!

Při práci je Johanna Šteiger–Anotošová důsledná a rozhodná žena. Na druhou stranu jsme ji několikrát zažili, jak šla osobně do cateringu promrzlým hercům pro čaj a občerstvení. A nejednalo se o největší hvězdy seriálu.

Má ráda věci „pünktlich“, na scéně nenechá nic náhodě. To mohou potvrdit i rekvizitáři, kteří se při natáčení některých obrazů opravdu hodně naběhali. Společně se zkušenými herci si však režisérčinu preciznost považují.

Více ze zákulisí přineseme v dalších dnech, sledujte webové stránky Všech mých lásek.

Zde si můžete poslechnout, jak paní režisérka prožívá blížící se premiéru nového seriálu. "Jsem teď krátce před soudem. Soudem diváků," říká například s napětím před nedělní televizní premiérou seriálu. A co myslíte, baví ji ještě její práce?

Autor scénáře Rudolf Merkner měl při volbě režíséra jasno od samého začátku. Chtěl, aby jeho seriál režírovala žena. Rovnou si přál, aby jí byla Johanna Steiger–Antošová.

VIZITKAJohanna Steiger–Antošová – režie• režisérka 5. řady Vyprávěj (22 dílů), Shopping Queen (12 dílů)pro VOX, nominace na Deutscher Fernsehpries, Die Dreisten Drei, komediální seriál pro SAT 1, 2004–2006 Deutscher Comedypreis SAT 1, seriál První republika pro ČT"Byla to pro mě čest," říká paní režisérka a dodává, že vždycky snila točit seriál pro ženy. "Ten podle mě na českých obrazovkách chybí. I když Všechny moje lásky samozřejmě nejsou seriálem jenom pro ženy. Jsou hodně o vztazích, o přátelství, o lásce, a právě tyto vztahové zápletky mě vždy přitahovaly," upřesňuje příjemnáčernovláska s roztomilým německým přízvukem. Do Čech přišla před dvaceti lety. Přesto, že zde nevyrůstala, má k naší zemi, k českému humory i nátuře velmi blízko. Je dcerou emigrantů, kteří z vlasti utekli před tehdejším režimem.

Nahlédněte ještě ve fotogalerii do zákulisí natáčení seriálu.

Po boku Veroniky Žilkové se postupně objeví i další známé herečky a herci, jako jsou Mahulena Bočanová, Monika Zoubková, Roman Vojtek, Stanislav Majer, Veronika Kubařová, Libuše Švormová, Karel Heřmánek, David Prachař, Miroslav Vladyka nebo Jan Šťastný. Po delší době si společně před kamerou zahráli také manželé Hrušínští.

Autor seriálu Rudolf Merkner představuje své Lásky následovně.

"Myslím si, že stavbou příběhů a svojí atmosférou i formoubude seriál určitě odlišitelný od ostatních seriálů, ať už jsou na kterékoliv televizi. Seriál si ponese svůj osobitý rukopis, bude po všech stránkách vyspělý, moderní, bude mít humor. VML je seriál, ke kterému se může divák vracet, bude s ním leccos prožívat," říká Rudolf Merkner a chválí spolupráci s dramaturgy. "Byla sice náročná, ale skvělá, chtěl bych jim tímto poděkovat."

VIZITKARudolf Merkner – autor a kreativní producent• autor, scenárista a kreativní vedoucí projektu Vyprávěj(115 dílů, průměrná sledovanost 1,2 mil, 31,33 % share,5 Týtý – Seriál roku, Zlatá nymfa Monte Carlo)• dále např. scénáře k filmům: Bobule, Rafťáci• autor a scenárista seriálu Mazalové (14 dílů)• dramaturg seriálů: Redakce (39 dílů), Místo v životě (13 dílů)

(schneidy, video: jakunda)

Podívejte se ještě na fotky z večírku Všech mých lásek:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.