Přizpůsobeno divákům: Všechny moje lásky se přesouvají na středu!

Již tento týden dojde na obrazovce TV Prima k novému uspořádání oblíbených seriálů. Rodinný seriál Všechny moje lásky se přesouvá z neděle na středu a Cesty domů budou na obrazovkách nově jednou týdně, a to v pondělí. Nedělní večery pak obsadí filmy.

Programová změna se na obrazovkách projeví ve středu 25. března, kdy můžete těšit na 11. díl seriálu Všechny moje lásky. Začíná ve 20.15 na Primě.

V neděli 29. března pak Prima odvysílá českou filmovou klasiku Noc na Karlštejně.

Všechny zajímavosti o seriálu VML, o jeho hrdinech i řadu bonusových materiálu najdete TADY

Proč ty změny? Na přání diváků.

„Z reakcí diváků a našich analýz vyplývá, že právě středa je velmi vhodná pro prémiový seriál naší vlastní tvorby, a proto jsme se rozhodli našim divákům vyjít vstříc. Věříme, že to náležitě ocení,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Buďte na středu připraveni:-) Nedělní díl máme pro vás na Prima Play.

A zde ještě upoutávka:

Nové vysílací schéma od 13. týdne 2015

pondělí 23. března 20.15 – Cesty domůúterý 24. března 20.15 – Svatby v Benátkáchstředa 25. března 20.15 – Všechny moje láskyčtvrtek 26. března 20.15 – Svatby v Benátkáchneděle 29. března 20.15 – Noc na Karlštejně

Mohlo by vás bavit: Manželská nevěra v podobě manželů se povedla:-) Koukněte se na herce Miluši Šplechtovou a Jana Hrušínského.

Představitelky nerozlučných kamarádek prozrazují něco ze soukromí.

Lásky jsou o životě braném s nadhledem a s humorem. Připomeňte si třeba, co ulovil soused Marie Jirka Zábranský na rybách.

Předností Lásek je určitě také herecké obsazení.

(sch)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.