PUSŤTE si nedělní premiérový díl seriálu Všechny moje lásky ONLINE

V premiéře se Marie setkala s tajemným panem Motýlem (Dalibor Gondík) z blogu. Ten se ji snaží donutit, aby mu dál svými radami nerozvracela manželství. Marie to nejdřív odmítne... Nyní si celou epizodu můžete přehrát také online na webu Prima PLAY. Stačí kliknout na video nahoře.

Všechny odvysílané epizody můžete sledovat ONLINE na Prima PLAY

Další premiérový díl rodinného seriálu Všechny moje lásky sledujte zase v neděli ve 20.15 na Primě.

O co šlo ve 21. dílu? Hledá se recept na šťastný život. Zuzka organizuje narozeninovou oslavu pro Marii. Uspořádají pro Marii karneval v Cheesecaku. Vsadí se s Lukášem, že Marii sama upeče dort. To se jí nakonec podaří, jenže… dort olízá pes Rony. Nakonec musí na oslavě chránit dort před snědením.

Líza připravuje víkendové překvapení pro Patrika. Patrik ji povzbuzuje, aby rozjela další restauraci, Líza váhá. Nakonec se rozhodne, že do toho půjde.

Anežka podezírá nového lékárníka Adama, že chce Marii ublížit. Nakonec se mu za to omluví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.