Reportáž: Večírek pro Všechny moje lásky. Seriálu pršelo štěstí!

VML - Pojďte s námi na večírek Všech mých lásek

Středeční večer patřil Všem mým láskám. FTV Prima pro svůj nový seriál uspořádala party v restauraci na Petříně. Především ti pozvaní hosté, kteří tento lednový večer stoupali za Láskami na vrch pěšky, nemohli přehlédnout, že prší. Bráno pozitivně, seriálu v den jeho představení pršelo štěstí.

Jaké to bylo? Koukněte se na video v úvodu. Řečeno slovy: Prima. Seriál odstartoval svou cestu za diváky se vší pompou. Už po prvních pár minutách ovládla nabité prostory restaurace s výhledem na Hradčany takřka rodinná atmosféra. Jak by také ne, vždyť natáčení Lásek probíhá už od června a herci i tvůrčí tým celého projektu tráví pospolu mnoho hodin času. Jen pro představu, běžný natáčecí den takové formátu začíná herci v pět ráno a končí po sedmé večer. V takovém režimu fungují hlavní hrdinové i týden v kuse. Pak mají zhruba den až dva dny pauzu, kterou obvykle vyplní dalšími pracovními povinnostmi jinde.

Ale zpět na večírek. Představit své postavy a připít novému „dítěti“ televize Prima přišli téměř všichni důležití. Nechyběli Veronika Žilková, Ilona Svobodová, Mahulena Bočanová, manželé Hrušínští, Jan Šťastný, Jiří Štěpnička, Pavel Rímský a mladí Agáta Zimová nebo Zdeněk Piškula, kteří v seriálu hrají sourozenecké duo.

Slovo samozřejmě dostali též autor Všech mých lásek, scenárista a producent Rudolf Merkner, výkonná producentka Zuzana Konrádová i režisérka Johanna Steiger–Antošová. Za samotnou Primu byl delegován kmotrem programový ředitel Roman Mrázek.

Pojďte s námi na večírek prostřednictvím fotogalerie níže.

Nikdo z výše jmenovaných si nepotrpí na dlouhé formální proslovy, a tak po svižném slavnostním úvodu raději rychle přistoupili k nakrojení dortu. Veronika Žilková při tom nezapřela svůj vtip a s chutí také zařízla nůž do gigantického dezertu ve tvaru symbolu seriálu – hnědého deníku s kroužkovou vazbou a nadpisem Všechny moje lásky. V tom seriálovém z papíru má její postava Marie pečlivě zaznamenaná jména svých lásek, jež potkala napříč celým životem. „Teď zařezávám Petra... A tady v těch místech je asi František,“ libovala si se smíchem herečka za Marii. Co s těmito láskami prožila a možná ještě prožije? To si nenechte ujít!

Bonusová videa a rozhovory s účastníky večírku najdete již brzy na našem webu. Sledujte iprima.cz/vsechnymojelasky

Testováno na lidech

Každou takovou oslavu provází i trocha nervozity. Hned po představení úvodní podmanivé znělky jí určitě alespoň část z tvůrců projektu i zástupců televize Prima opadla. Ze spontánních reakcí přítomných novinářů bylo patrné, že se povedla. Od prvních tónů skladby a místy po několika až dojemných záběrech z novinky si přítomní podupávali do rytmu, některým dámám se v očích zaleskly slzy. Sálem zaznělo nehrané „to se jim teda povedlo, co?“ Nebo: „Ta Žilková je stejně dobrá. Člověk jí uvěří všechno.“ Tato hláška padla poté, kdy si ústřední postava Marie poslechne v upoutávce vzkaz od zesnulého manžela.

Tady si také pusťte znělku ke Všem mým láskám, ať víte, o čem je řeč:-) Užijte si také milostnou baladu v podání nejslavnější slovenské zpěvačky Jany Kirschner a kapely Jelen s frontmanem Jindrou Polákem.

A to je přesně ono, nový televizní seriál Všechny moje lásky je o emocích. Za tím si ostatně stojí i jeho autor, Rudolf Merkner. „Myslím si, že stavbou příběhů a svojí atmosférou i formou bude seriál určitě odlišitelný od ostatních seriálů, ať už jsou na kterékoliv televizi. Seriál si ponese svůj osobitý rukopis, bude po všech stránkách vyspělý, moderní, nebude postrádat humor. Všechny moje lásky jsou seriál, ke kterému se může divák vracet, bude s ním prožívat osudy hlavních hrdinů.“ Všechny moje lásky jsou také o naději. Příběh staví na pozitivním přístupu k životu a na tom, že nikdy není pozdě na lásku. Vypráví o třech kamarádkách, jejich rodinách, láskách i smutcích.

Hlavní soud Všechny moje lásky ale teprve čeká. Zdali se seriál bude líbit divákům, se uvidí až po odvysílání prvních dílů.

Premiérový první díl Všech mých lásek sledujte v neděli 25. ledna na Primě ve 20.15

Co o svých rolích i láskách prozradili na večírku herci?

„Postava Marie je jiná v tom, že je vdova, hrála jsem ženy vdané, rozvedené, ale vdovu nikdy. Tahle smutná událost je ale jen výchozí situace, jinak je seriál vtipný, přesně odkoukaný ze života, je o tom, jak je důležité mít přátele, a hlavně je plný naděje. Naděje, že člověk nemá nic vzdávat, protože lásku může potkat kdykoliv, i v situaci, kdy si myslí, že ho nic pěkného v životě nečeká. Líbí se mi, že hlavní postavy seriálu už si něco zažily. Dneska se hodně točí seriály o mladých lidech a pro mladé. Těší mě, že tenhle seriál je přesně pro mou věkovou kategorii. V tom je výjimečný,“ řekla Veronika Žilková.

Herci mluvili nejen o svých seriálových postavách, ale vzpomínali i na své první lásky. „Moje postava Líza je moderní, sportovně založená, ambiciózní, odvážná šéfová agentury, má dvě děti v pubertě a úspěšného manžela, který je pořád někde na cestách. Takže z materiální stránky má sice všechno, ale šťastná není, něco dost zásadního jí chybí. Já šťastná a spokojená jsem. Když se ohlédnu za svým životem, uvědomím si, kam jsem se dostala a co jsem vybudovala, jaké fajn lidi mám kolem sebe, říkám si, že by se za mě táta s mámou, kdyby tu ještě byli, nemuseli stydět. Moje první láska byl Michal Suchánek. To mi bylo asi devět a byli jsme ještě stejně velcí,“ smála se Mahulena Bočanová.

Lékárnici Anežku a pravou ruku Marie (Veroniky Žilkové) hraje Jana Bernášková. „Hraju Mariinu zaměstnankyni, pohodovou holku, která má velký smysl pro humor a pořádně prořízlou pusu, je takový posel dobré energie. Moje první láska?“ Jana dlouze přemýšlí... „Asi jsem byla trochu opožděná, ale na základce ani na střední škole jsem s nikým nechodila. První lásku, a komplikovanou, jsem měla až v osmnácti, největší lásky jsou mé děti – dcera Justýna a syn Teodor. A pak samozřejmě manžel,“ dodala Jana.

Jan Šťastný o své postavě řekl: „Hraju hygienika, chlapíka, který se trochu bojí, co bude dál. Není spokojený se svým životem, ale neumí tuhle situaci řešit, tak utíká na ryby nebo do garáže. Ale postupně ho čeká zajímavý obrat a jeho postava najde novou chuť do života. Já krizi středního věku neprožívám, nemám na ni čas,“ řekl herec.

Diváci se mohou těšit i na Ilonu Svobodovou, která se představí v jiné roli, než jsme na ni zvyklí. „Poslední dobou hraju ženy hodné a životem různě zkoušené. Tady mám roli ženy, která si s ničím nedělá starosti, trochu mrchu, která miluje chlapy. Největší radost ale mám, že tu mám úplně jiný účes a taky se jinak oblékám, tak trochu ve stylu Coco Chanel,“ říká Ilona Svobodová.

(schneidy)

„Postava Marie je jiná v tom, že je vdova, hrála jsem ženy vdané, rozvedené, ale vdovu nikdy. Tahle smutná událost je ale jen výchozí situace, jinak je seriál vtipný, přesně odkoukaný ze života, je o tom, jak je důležité mít přátele a hlavně je plný naděje. Naděje, že člověk nemá nic vzdávat, protože lásku může potkat kdykoliv, i v situaci, kdy si myslí, že ho nic pěkného v životě nečeká. Líbí se mi, že hlavní postavy seriálu už si něco zažily. Dneska se hodně točí seriály o mladých lidech a pro mladé. Těší mě, že tenhle seriál je přesně pro mou věkovou kategorii. V tom je výjimečný,“ řekla Veronika Žilková.Herci mluvili nejen o svých seriálových postavách, ale vzpomínali i na své první lásky. „Moje postava Líza je moderní, sportovně založená, ambiciózní, odvážná šéfová agentury, má dvě děti v pubertě a úspěšného manžela, který je pořád někde na cestách. Takže z materiální stránky má sice všechno, ale šťastná není, něco dost zásadního jí chybí. Já šťastná a spokojená jsem. Když se ohlédnu za svým životem, uvědomím si, kam jsem se dostala a co jsem vybudovala, jaké fajn lidi mám kolem sebe, říkám si, že by se za mě táta s mámou, kdyby tu ještě byli, nemuseli stydět. Moje první láska byl Michal Suchánek. To mi bylo asi devět a byli jsme ještě stejně velcí,“ smála se Mahulena Bočanová.Lékárnici Anežku a pravou ruku Marie (Veroniky Žilkové) hraje Jana Bernášková. „Hraju Mariinu zaměstnankyni, pohodovou holku, která má velký smysl pro humor a pořádně prořízlou pusu, je takový posel dobré energie. Moje první láska?“ Jana dlouze přemýšlí... „Asi jsem byla trochu opožděná, ale na základce ani na střední škole jsem s nikým nechodila. První lásku, a komplikovanou, jsem měla až v osmnácti, největší lásky jsou mé děti – dcera Justýna a syn Teodor. A pak samozřejmě manžel,“ dodala Jana.Jan Šťastný o své postavě řekl: „Hraju hygienika, chlapíka, který se trochu bojí, co bude dál. Není spokojený se svým životem, ale neumí tuhle situaci řešit, tak utíká na ryby nebo do garáže. Ale postupně ho čeká zajímavý obrat a jeho postava najde novou chuť do života. Já krizi středního věku neprožívám, nemám na ni čas,“ řekl herec.Diváci se mohou těšit i na Ilonu Svobodovou, která se představí v jiné roli, než jsme na ni zvyklí. „Poslední dobou hraju ženy hodné a životem různě zkoušené. Tady mám roli ženy, která si s ničím nedělá starosti, trochu mrchu, která miluje chlapy. Největší radost ale mám, že tu mám úplně jiný účes a taky se jinak oblékám, tak trochu ve stylu Coco Chanel,“ říká Ilona Svobodová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.