ROZHOVOR Miroslav Vladyka: Nechápu rozpory mezi sourozenci

Ota Barok, brácha Marie v seriálu Všechny moje lásky, nám před příchodem do ateliéru prozradil více o své roli i o pohledu Mirka Vladyky na natáčení. Poslechněte si také v našem rozhovoru s dalším vynikajícím hercem seriálu, kdo se mu v Láskách líbí.

Jsou přátelé i dokonalé herecké duo. Po boku Veroniky Žilkové hrál Miroslav Vladyka v minulosti mnohokrát. Třeba v psychologické televizní hře Ale je ženatý z roku 1982, kde ji jeho postava milovala, zatímco ona toužila po jiném, ženatém kolegovi.

Národ je miloval také jako nezapomenutelnou dvojici mladých kantorů (Michal Karfík a Jana Vychodilová), kterou ztvárnili v seriálu z roku 1984 My všichni školou povinní.

V Láskách jsou opět spolu, tentokrát hrají sourozence.

Všechny moje lásky uvidíte na Primě opět v neděli ve 20.15

Vizitka: Kdo je Ota Barok

Do jisté míry je pravým opakem své sestry Marie. Mnohem více než mezilidské vztahy mu říkají různé šrouby a dráty. Domácí kutil a všeuměl svou sestru sice ne vždy chápe, ale rozhodně ji miluje a snaží se ji vždy podpořit. Pravda je, že někdy poněkud svérázně.

Zuzana Schneidewind, kamera: Jan Kundera

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.