ROZHOVOR Veronika Žilková se stává Marií. Co na to pan ministr?

Řečeno s nadsázkou, místo toho, aby Veronika Žilková Stropnická dělala doma zázemí svému muži, kývla v červnu loňského roku na po všech stránkách náročný projekt televize Prima. A co na to její pan manžel? Toho se totiž fakt, že „maminka točí“, také týká. Jak?

Role Veroniky Žilkové se před půl rokem měnily. Jde především o roli manželky a hereckou roli Marie v seriálu Všechny moje lásky. Poslechněte si více v našem krátkém rozhovoru s představitelkou stěžejní postavy.

Vše o rodinném seriálu Všechny moje lásky najdete TADY nebo na Facebooku ZDE

Není tajemstvím, že herečce byla role Marie Svobodové nabídnuta zcela nečekaně a její ANO muselo zaznít rychle. (Původně měla v seriálu hrát Dagmar Havlová – pozn. red.).

Jak uvidíte už v neděli 25. ledna od 20.15 na Primě, role Marie Svobodové Veronice Žilkové fakt sedne a jistě se zařadí k těm divácky nezapomenutelným.

Pusťte si na videu jedny z vůbec prvních reakcí naší přední herečky na novou seriálovou postavu, pořízených na samém začátku natáčení projektu Všechny moje lásky. Ten den panovaly tropické teploty a je až s podivem, jak naši herci v sáčku nebo v dlouhých rukávech dokázali zahrát osazenstvo sousedské zahradní party u grilu.

Zajímá vás, co má Marie Svobodová společného s Veronikou Žilkovou?

„K Marii mám opravdu hodně blízko – žije ale o něco veselejší život, než žiju já, protože mně přinesl život mnohem víc traumat než Marii. Ztvárnění této postavy je výletem do části mé duše, kterou v sobě mám, ale nepoužívám ji, díky natáčení se k ní můžu dostat – takže si v pracovní době můžu zažít něco, na co běžně nemám čas. Já si to opravdu moc užívám.“

Opravdu by herečka něco ze života Marie nechtěla zažít?

„Ono to celé začíná tím, že Marii zemře manžel – tak já bych si přála být ještě nějakou chvilku vdaná,“ objasňuje se smíchem Veronika Žilková.

(schneidy, video: jakunda)

Tady se v upoutávce můžete podívat, jak Všechny moje lásky vypadají.

Co má Marie Svobodová společného s Veronikou Žilkovou? „K Marii mám opravdu hodně blízko – žije ale o něco veselejší život, než žiju já, protože mně přinesl život mnohem víc traumat než Marii. Ztvárnění této postavy je výletem do části mé duše, kterou v sobě mám, ale nepoužívám ji, díky natáčení se k ní můžu dostat – takže si v pracovní době můžu zažít něco, na co běžně nemám čas. Já si to opravdu moc užívám.“

A opravdu by herečka něco ze života Marie nechtěla zažít?

„Ono to celé začíná tím, že Marii zemře manžel – tak já bych si přála být ještě nějakou chvilku vdaná,“ objasňuje se smíchem Veronika Žilková.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.