VIDEO Dočká se seriálová Anežka lásky? Jana Bernášková prozrazuje

Seriál Všechny moje lásky se pomalu chýlí ke konci. Láska kvete ve vztazích Lízy i Zuzky. Na nedostatek vyznání si nemůže stěžovat ani Marie, i když tu pravou lásku stále ještě vyhlíží. Je tady ale přece ještě pohledná a příjemná Anežka z lékárny. Dočká se ona nějakého sympaťáka?

Jak víte, Anežka hledá svého budoucího partnera pomocí nejrůznějších seznamek. Marně. Při tom by tu přinejmenším jeden nápadník byl. Svými city k Anežce se netají její kolega, lékárník Adam.

Jak se bude hledání Anežčiny lásky vyvíjet, to se podívejte v dalším premiérovém dílu seriálu Všechny moje lásky, který vysíláme v neděli ve 20.15 na Primě.

Poslechněte si na VIDEU níže, co nám o vztazích Anežky prozradila její představitelka Jana Bernášková:

Tady ještě jeden extra pohled do zákulisí serálu:

Podívejte se na upoutávku na nedělní premiérový díl:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.