VML: Víkend ve vířivce a Lízin test orientace Olivera

S Petrem to nevyšlo. Marie je z celého toho hledání nové lásky už trochu unavená i otrávená. Už jí také došly nápady na další jména do jejího seznamu bývalých lásek. Co bude dál? To ukáže 9. epizoda seriálu Všechny moje lásky, kterou vysílá Prima dnes ve 20.15.

Mariina kamarádka Jana přichází s nápadem na chvíli úplně "vysadit" a udělat si příjemný holčičí víkend ve wellness hotýlku.To by ale nebyl osud, kdyby stejný nápad nedostal i nějaký ten muž...

Zajímavosti ze seriálu a bonusy najdete TADY

Krátce po příjezdu se setkávají s jejím bývalým spolužákem, na kterého nemá Marie zrovna nejlepší vzpomínky. Janě se ale jako muž celkem zamlouvá.

Zajímavé to začíná být také doma u Lízy s Patrikem. S jejich Oliverem se něco děje. Je snad zamilovaný? Líza ho začíná pozorovat a podezírat, že je snad na kluky. Je?

Epizodu můžete sledovat také v repríze na Prima LOVE, v pondělí ráno v 7.45 nebo na Prima PLAY

Podívejte se na upoutávku:

Toto by vás mohlo zajímat ve spojení s hercem Zdeňkem Piškulou.

A co trocha hudby?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.