Za scénou: Když dva vyrazí na výlet na kola

Pro nás před televizní obrazovkou vtipná scéna: Marie v „plné kolní“ se svojí druhou láskou Davidem. Nejen hlavní hrdinka seriálu, ale i její představitelka Veronika Žilková si během léta terénu užily až až. Podívejte se do galerie fotek, jak se natáčela v přírodě sportovní chvilka Marie a Davida.

„Byl sportovec, pořádnej chlap,“ ukazovala Marie Davida Míše ve starém albu. Na dávné lásky přijde řeč i později s kolegyní Anežkou v lékárně. Marie se opět zasní: „David ten byl... relativně normální.“ „Já myslím, že vy budete potřebovat nové kolo,“ přeruší Marii Anežka s potutelným úsměvem a záhy začnou na internetu pátrat po Davidovi Kocourkovi (David Prachař).

Pokud jste nestihli sledovat Všechny moje lásky v neděli, pusťte si je v repríze v pondělí ráno v 7.45 na Prima LOVE, nebo později na webu na Prima Play

Koucourek se našel a Marie už plánuje „náhodné“ setkání. Když si ověří, že je rozvedený, kývne na výlet na kolech. Ukazuje se, že David sportovcem zůstal. A ona? Nic proti sportům, ale tenhle výlet už byl moc náročný. Marie už ví, že vždycky bude až druhá. Kvůli Davidově velké lásce – cyklistice. A tak se rozhodne vztah s Davidem utnout hned v počátcích.

Připomeňte si ještě, jaké rande absolvovala Marie se svojí první láskou. František, který ji "balil" už na základce, vylákal Marii na paintball.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.