Exkluzivně: Ivana Chýlková oblékla uniformu! V roli psané životem v seriálu Linka

Už od 17. června uvidíte vynikající herečku Ivanu Chýlkovou na Primě v nové roli. Její postava policistky vévodí čtyřdílné minisérii Linka, jež slibuje pohled do zákulisí života pracovníků dispečinku tísňového volání. Co nám Ivana Chýlková o své nové roli řekla?

V nové primácké minisérii Linka uvidíte Ivanu Chýlkovou v roli rozhodné a emancipované ženy, profesionální policistky Zuzany Radové. Jaká je?

Ztvárňuji nejen roli policistky pracující na dispečinku tísňové linky, ale také manželku a matku. Moje role je de facto psaná životem. Není to hlavní úloha, ale je podstatná pro fungování všeho. Linky i rodiny. Takové role se hrají velmi krásně, a i když jsou na první pohled nedůležité, jsou v životě stěžejní.“

Podívejte se na Ivanu Chýlkovou v nové roli v seriálu Linka:

Pomoc ostatním, profesní starosti i ty osobní

Ivanina Zuzana Radová se své profesi věnuje už mnoho let – a právě z toho důvodu si často osobuje právo řídit ostatní. Protože všude byla, vše zažila… Svou nadřazeností irituje mladého kolegu Filipa (Ondřej Brzobohatý), který je s ní de facto v permanentním konfliktu.

Její manžel, profesionální hasič Richard alias Richie, se vážně zraní během výkonu služby a její synové se prakticky ve stejném okamžiku stanou účastníky dopravní nehody. Přes veškeré osobní problémy musí Zuzana zachovat chladnou hlavu a vyřešit nejen osobní, ale také pracovní komplikace.

Co o roli v minisérii Linka říká herečka Ivana Chýlková? Poslechněte si ji:

Jak blízko má přední česká herečka k postavě a v čem by se s ní případně ztotožnila? "Blízko? Asi jako k princezně nebo k učitelce, na kterou si v dětství hrajete. Jen s tím rozdílem, že tady máte daný text a situaci," uvádí Ivana Chýlková a pokračuje.

"V dětství si při hraní svět svých postav vytváříte zcela sami. Takže tady jsem si hrála na paní Zuzanu Radovou, které jsem dodala tělo, hlas a své emoce – na základě scénáře. Snažila jsem se jí být co nejblíž a co nejdál od sebe samotné. To je na hraní krásné, že vyrážíte na výlety za jinými lidmi a situacemi, abyste se pak mohli vrátit k sobě," konstatuje herečka.

Kvůli nové roli oblékla Ivana Chýlková uniformu

"Děsila jsem se toho, uniformy odjakživa nesnáším, ale nakonec to překvapivě dopadlo docela dobře," prozrazuje o kostýmu, který jí, jak už brzy uvidíte na obrazovce, dokonale padne. Podívejte se na ni v galerii níže.

Více o minisérii Linka

Po boku Ivany Chýlkové se můžete těšit také na Ondřeje Brzobohatého, Martina Hofmanna, Martina Fingera, Vladimíra Kratinu nebo Evu Leimbergerovou.

Koukněte se na všechny hlavní postavy seriálu Linka na dalším videu:

Čtyři díly minisérie Linka jsou vždy dělené do jednotlivých případů. Během jednoho dílu se tak diváci mohou těšit na dva velké uzavřené případy plus drobnější výjezdy.

Minisérie Linka bude mít na Primě premiéru už 17. 6. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.