Exkluzivní ukázka z nového seriálu Linka. Šest minut, které si získají vaší pozornost!

Už v pondělí má ve 20.15 na Primě premiéru čtyřdílná minisérie Linka. Ta bude plná hereckých es i akce. Linka skládá poklonu všem, kteří každodenně, i přes vlastní starosti, zachraňují životy jiných. A že je jejich práce více než náročná, je vidět v naší exkluzivní ukázce.

Původní český scénář čtyřdílné série Linka přibližuje nejen osobní život lidí, kteří si jako profesi zvolili pomoc ostatním, ale i jejich profesní starosti. Osobní příběhy se odvíjejí i v rovině případů, které záchranáři řeší. Autorka projektu Lenka Hornová se obklopila týmem zručných profesionálů a rozhodla se jít pod povrch oficiálních sdělení.

Jak uvidíte už v 1. dílu Linky, s každým příběhem, který se v ději odehrává, je popsán lidský příběh, pohnutý lidský osud. Dost už ale slov. Více ukáže sestřih.

Exkluzivní ukázka z očekávané minisérie Linka:

Režie seriálu Linka se ujal Jiří Chlumský ve spolupráci s Martinem Koppem.

Čtyři díly jsou děleny do jednotlivých případů. Během jednoho dílu se tak můžete těšit na dva velké uzavřené případy plus drobnější výjezdy.

Minisérie Linka má na Primě premiéru už v podělí 17. 6. ve 20.15. Další díl uvidíte hned ve středu.

Pusťte si také krátký sestřih z tiskové konference k seriálu Linka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.